Po co limity wygranych Aukcji?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Dziś szerzej opowiemy o limitach wygranych aukcji. Dotyczą zarówno Aukcji z pakietami BIDów, jak i Aukcji z przedmiotami. Wprowadzone je, by wyrównać szanse na zwycięstwo wśród wszystkich Użytkowników. Po wykorzystaniu limitu następuje czas na odpoczynek i celebrację sukcesu na licytacji.

Na za10groszy.pl wyróżniamy dwa rodzaje limitów. Najpierw przyjrzyjmy się limitowi miesięcznemu, który obowiązuje w przypadku wygrania pięciu Aukcji z przedmiotem. Limit obowiązuje dokładnie 720 godzin i zwalniany jest stopniowo. Co to to znaczy? Limit liczony jest osobno dla każdej Aukcji, dlatego też po upływie miesiąca limit nie zostanie wyzerowany, ale obniżony o Aukcję, której wygrana miała miejsce przed 30 dniami. 

Limit wygranych Aukcji z przedmiotem liczony jest osobno dla każdej Aukcji.

Przykład: Klara11 20 czerwca dokładnie o 22:14 wygrała licytację z perfumami. Dobra taktyka i wytrwałość przyniosła korzyści, bo Klara11 w ciągu zaledwie 2 tygodni jeszcze czterokrotnie zapisywała się na liście zwycięzców. Po piątej wygranej Aukcji przyszedł czas na odpoczynek, gdyż limit miesięczny został wyczerpany. Klara11 do rywalizacji o cenne przedmioty może wrócić już 20 lipca o 22:14 – limit będzie wówczas wynosił 4/5.

Każdy Użytkownik może kontrolować swój aktualny stan wygranych Aukcji. Po zalogowaniu się w Serwisie na górnym pasku widoczna jest zakładka LIMITY. Wystarczy najechać kursorem na napis, a wyświetli Ci się, ile Aukcji w danym okresie możesz jeszcze wygrać. Powracając do powyższego przykładu Klara11 w ciągu najbliższych 30 dni może wygrać jedną Aukcję na 5 możliwych.

 Zwycięzcą Aukcji z pakietami BIDów możesz zostać raz na dobę.

Oprócz Aukcji z przedmiotami w zakładce LIMITY znajduje się informacja na temat Aukcji z pakietami BIDów. Zwycięzcą tego typu licytacji możesz zostać raz na dobę. Jeżeli na pamiętasz czy upłynęły już regulaminowe 24 godziny od ostatniego zwycięstwa w Aukcji z pakietami BIDów, sprawdź stan limitów – status PAKIETY 1/1 oznacza, że jeszcze przez chwilę nie możesz przebijać oraz ustawiać Automatów na aukcjach w tej kategorii. To czas na relaks i ustalenie optymalnej strategii na kolejne Aukcje.

W naszym Serwisie każdy ma równe szanse na wygranie Aukcji, dlatego nie ma możliwości zwiększenia limitu wygranych Aukcji. Zapraszamy do zabawy na licytacjach. A po wysokiej dawce adrenaliny, którą na pewno zagwarantuje pięć wygranych Aukcji – warto odetchnąć i dopracować swoją taktykę, by następne licytacje były równie szczęśliwe.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.