A może “Kup Teraz”?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Nasz Serwis to nie tylko licytacje. Oferujemy również szybkie zakupy markowych produktów. Nigdzie inaczej nie znajdziesz aż tylu rynkowych nowości – ekskluzywnych perfum, profesjonalnego sprzętu fotograficznego czy modnego iPhona. Wybierz wymarzony towar i kliknij Kup Teraz, a za kilka dni w Twoim domu pojawi się kurier z przesyłką. 

Aukcje z Kup Teraz oznaczone są symbolem sklepowego wózka.

Opcja Kup Teraz pojawiła się w naszym Serwisie kilka miesięcy temu. Od tego czasu cieszy się rosnącym zainteresowaniem Użytkowników. Dzięki niej nawet wtedy, gdy nie masz czasu na udział w licytacji, możesz zgarnąć wybrany sprzęt. Nieważne kto zostanie zwycięzcą, bo Ty i tak otrzymasz dany produkt. A skorzystanie z Kup Teraz nie wlicza się do limitu wygranych Aukcji.

Wszystkie Aukcje z Kup Teraz oznaczone są symbolem sklepowego wózka. Towar możesz kupić przez 24 godziny po zakończeniu licytacji. Wystarczy jedno kliknięcie, by przedmiot był Twój.  

W przypadku Kup Teraz otrzymujesz tzw. BIDy zwrotne.

Ponadto opcja Kup Teraz to także sposób na odzyskanie BIDów wydanych na Aukcji. Po dokonaniu płatności, w skład której wchodzi cena rynkowa, opłata manipulacyjna oraz koszty wysyłki, w ciągu 14 dni otrzymasz towar. Potwierdź odbiór przesyłki w zakładce MOJE KONTO, by rozpocząć procedurę zwrotu BIDów. Pojawią się one automatycznie na Twoim Koncie maksymalnie w ciągu 30 dni. W przypadku opcji Kup Teraz otrzymujesz tzw. BIDy zwrotne, czyli BIDy zakupione lub pochodzące z wymiany wygranego towaru na BIDy.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.