Zapoznaj się ze szczegółami Aukcji

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Źródłem wiedzy na temat danej licytacji jest strona ze szczegółami Aukcji. Kliknij na wybrany przedmiot i przeczytaj, ile czasu zostało do końca, zapoznaj się ze statystykami oraz techniczną specyfikacją produktu. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

topWyznaczyłeś sobie cel – wygranie Aukcji z laptopem Asus Transformer. Nowoczesny sprzęt przyda się zarówno w pracy, jak i w domu. Od razu możesz dowiedzieć się, o jaki produkt rywalizujesz, bo na stronie ze szczegółami Aukcji znajdziesz zdjęcia produktu oraz wyczerpujący opis wraz ze specyfikacją techniczną. Poza tym dowiesz się, ile osób aktualnie bierze udział w licytacji oraz w jakim sposób licytują (ręcznie czy  pomocą automatu). Bardzo ważne jest także, ile BIDów jest potrzebnych do wykonania przebicia, spójrz na zielony przycisk Przebij, a wszystko stanie się jasne. 

Strona ze szczegółami Aukcji kryje mnóstwo ważnych informacji. 

Na tym jednak nie koniec, bo strona ze szczegółami Aukcji kryje mnóstwo możliwości. Jedną z nich jest specjalny czat, dzięki któremu można komunikować się z innymi użytkownikami, budując własną pozycję. Szczegóły na temat tej funkcjonalności znajdziesz w naszym poprzednim artykule: Czatuj podczas licytowania. Natomiast w czterech naszych zakładkach dostępnych jest wiele informacji, bardzo pomocnych podczas oraz po zakończeniu licytacji:

1. Opis produktu – zapoznaj się z danymi technicznymi (parametry sprzętu elektronicznego znajdziesz w tabelce) oraz zaletami towaru, wystawionego na Aukcji. Każdy przedmiot opatrzony jest stosownymi zdjęciami.

2. Statystyki – przeanalizuj poprzednie licytacje i wyciągnij wnioski. Ze statystyk dowiesz się, ile BIDów potrzeba do zwycięstwa oraz ilu rywali możesz się spodziewać. Taka wiedza na pewno przyczyni się do sukcesu na Aukcji.

3. Komentarze – poczytaj opinie innych, którzy na swoim koncie mają już zwycięstwo z tym przedmiotem. Sprawdź, ile radości temu towarzyszy. Jeżeli wygrasz licytację możesz dodaj swój komentarz, bo każdy opublikowany wpis to 200 BIDów w prezencie!

4. Dostawa – sprawdź, kto jest odpowiedzialny za dostawę danego sprzętu. Godne zaufania firmy gwarantują dostawę przesyłki w ciągu kilku dni.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.