Wzbogać się o dodatkowe BIDy

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

BIDy możesz mieć całkowicie za darmo. Brzmi niewiarygodnie, ale to możliwe! Już dziś skorzystaj z różnych opcji na pozyskanie gratisowych pakietów. Dowiedz się, jak zwiększyć stan swojego konta i rywalizuj o cenny sprzęt.

Każdy BID jest na wagę złota. Nie należy nimi szastać, bo są jednorazowego użytku. A im więcej ich mamy, tym większe są nasze szanse na zdobycie upragnionego przedmiotu. Czasami jeden pakiet to za mało, dlatego podpowiadamy, jak w krótkim czasie podreperować zasoby swojego bidowego portfela. Wykaż się kreatywnością, a my nagrodzimy Cię kodem doładowującym. Zyskać możesz bardzo wiele. Co zatem trzeba zrobić?

Zostań Blogerem

Lubisz przelewać myśli na papier? W takim razie napisz ciekawy artykuł na naszego Bloga. Opowiadanie, reportaż, a może wiersz – forma jest dowolna. Wspólnie z nami możesz tworzyć kompendium wiedzy o Za10groszy.pl i jednocześnie zgarniać BIDy. Za każdy post, który opublikujemy, otrzymasz kod doładowujący. Jest o co walczyć, bo najlepsze teksty nagradzamy nawet 500 BIDami. Więcej na ten temat TUTAJ

Wyślij zdjęcie i wystaw komentarz

Radość po wygraniu Aukcji może być jeszcze większa, gdy zdobędziesz dodatkowe BIDy. Sfotografuj swój nowy sprzęt i opisz, co czujesz. Podziel się swoim szczęściem z innymi Użytkownikami i wzbogać swoje konto. Za każdy opublikowany komentarz dajemy aż 200 BIDów. O tym, jak wystawić komentarz przeczytasz w naszym artykule: Komentuj i zganiaj BIDy!

Weź udział w konkursie

BIDy można również wygrać w konkursie. Śledź na bieżąco naszego Bloga, gdzie publikujemy informacje o aktualnych konkursach. Obecnie trwa zabawa SMS-owa. Udziel poprawnej odpowiedzi i wyślij SMS-a, a możesz wygrać nawet 500 BIDów. Szczegółowe informacje o naszym Konkursie TUTAJ.

Wymień wygraną BIDy

Każdy wygrany na Aukcji przedmiot możesz wymienić na BIDy. Po zakończonej Aukcji wejdź w zakładkę Moje Konto i skorzystaj z opcji „Wymień”. Dokonując wymiany nie opłacasz już ceny końcowej Aukcji, gdyż nie otrzymasz wygranego na licytacji przedmiotu. Pamiętaj zatem, aby dokładnie przemyśleć ten krok – wymiana przedmiotu na BIDy jest procesem nieodwracalnym! Po zatwierdzeniu decyzji, Twoje konto zostanie automatycznie doładowane. Szerzej o wymianie w poście: Wymiana przedmiotu na BIDy.

Licytuj pakiety z BIDami

Nie zapominaj, że na naszych Aukcjach za kilka gorszy możesz wylicytować pakiety nawet 2500 BIDów. Poświęcając kilka BIDów możesz wygrać kilkanaście razy więcej. Pełne konto to więcej szans na wygranie niesamowitych nagród.

Podsumowując, im będziesz aktywniejszy, tym więcej zyskasz. Możliwości jest wiele. Pochwal się swoimi literackimi umiejętnościami, komentuj swoje zwycięskie Aukcje, startuj w konkursach oraz wymieniaj wygrany na Aukcji przedmiot. Dodatkowe BIDy są na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do wspólnej zabawy.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

3 Komentarze

 1. Czy ktoś dostał 500 bidów za post na bloga?

  Odpowiedz
  • Jestem nowym użytkownikiem i nawet mam szczęście coś wygrać! Pierwszą wygraną był bon za 50zł z którego bardzo się ucieszyłam 🙂 POLECAM serwis za10groszy.pl

   Odpowiedz
 2. Polecam stronę za10groszy.pl. Miło i wielka radość z licytacji, oczywiście z wygranej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.