Jaki telewizor na Mistrzostwa Świata?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

W związku z rozpoczynającym się Mundialem  cały świat śledzić będzie na szklanym ekranie piłkarskie zmagania najlepszych zawodników kilkunastu reprezentacji państw, uczestniczących w tym największym sportowym wydarzeniu!

To prawdziwa gratka dla zagorzałych kibiców, zwłaszcza płci męskiej, którzy w tym czasie zdominują fotele i sofy, a przede wszystkim utrudnią dostęp do telewizora innym członkom rodziny.
W jaki sposób uniknąć konfliktu ze swoją drugą połową, która koniecznie chce obejrzeć kolejny odcinek swojego ulubionego serialu? Rozwiązanie znajdziesz u nas!
Spraw sobie super sprzęt specjalnie na tę okazję! Wylicytuj w Serwisie za10groszy.pl nowoczesny telewizor, posiadający wiele innowacyjnych funkcji i ciesz się możliwością oglądania transmisji rozgrywek z brazylijskiego stadionu, w fantastycznej jakości!

Oto nasze propozycje, które warto wziąć pod uwagę!

Furtka do świata piłkarskich doznań!

Telewizor Samsung UE46F6800, obsługiwany za pomocą interfejsu, dzięki usłudze Smart Hub (gromadzącej ulubioną zawartość w jednym miejscu) gwarantują emocjonującą rozrywkę. Dzięki niej możesz wejść w sam środek odbywającej się na boisku akcji! Dodatkowo w ramach Smart Hub możesz korzystać z serwisów społecznościowych, dzieląc się swoimi wrażeniami ze znajomymi za pośrednictwem Facebook’a czy Twitter’a. Masz również dostęp do zdjęć i materiałów multimedialnych zapisanych na kompatybilnych urządzeniach, takich jak aparat fotograficzny lub komputer. W telewizorze Samsung LED serii 6 wbudowano łącze Wi-Fi ułatwiające uzyskiwanie dostępu do zasobów bez konieczności stosowania dodatkowych elementów, masz zatem możliwość bezprzewodowego łączenia się z innymi urządzeniami i strumieniowego przesyłania jego zawartości.

Samsung-UE46F6800_za10_o_1

Świat futbolu na wyciągnięcie ręki!

Telewizor LG 42LA620S gwarantuje niebywałe doznania podczas oglądania meczu. Kryształowo czysty obraz o żywych i głębokich kolorach, a także intensywne barwy oraz doskonały kontrast, wszystko to dzięki zastosowaniu technologii LED. Wyjątkowo szeroki kąt widzenia oraz jakość obrazu to zasługa panelu IPS. Świat futbolu dostępny na wyciągnięcie ręki!

LG-42LA620S_za10_o_1

 

Wyrazista i wciągająca akcja na boisku!

Telewizor Sony KDL-32W655A oferuje płynny i żywszy obraz, zaś X-Reality PRO zapewnia dodatkowy wymiar wyrazistości – akcja na boisku będzie jeszcze bardziej wciągająca. Funkcjonalność ta odwołując się do bazy zawierającej informacje wizualne, analizuje i ulepsza każdy obraz, w szczególności twarze i tonację skóry. Ułatwi to dokładniejsze śledzenie przebiegu meczu. A jeśli rozpoznajesz zawodnika, ale nie pamiętasz jego nazwiska, skorzystaj z możliwości bezprzewodowego połączenia telewizora ze smartfonem lub tabletem, oraz uruchom aplikacja TV SideView. Dzięki niej dowiesz się więcej na temat oglądanego programu. W przerwie między kolejnymi rozgrywkami, możesz zrelaksować się oglądając film lub fragment koncertu. Wbudowany w telewizor moduł Wi-Fi pozwoli Ci uzyskać dostęp do Sony Entertaiment Network i przesyłać materiały z katalogu filmów HD, muzyki i kanałów telewizyjnych. Możesz również zrelacjonować przebieg meczu znajomym korzystając z aplikacji, takich jak Twitter, Facebook, etc.

Sony_KDL-32W655_wellbid_o_1

Będziesz na bieżąco śledził przebieg Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w telewizji? W Serwisie za10groszy.pl wylicytujesz sprzęt, który sprawi, że doznania wizualne podczas oglądania będą jeszcze większe! Nie czekaj! Zdobądź nowoczesny telewizor za grosze! Niezapomniane emocje są bezcenne!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.