Obejrzyj nasze spoty reklamowe!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Koniecznie obejrzyj nasze najnowsze spoty reklamowe. Specjalnie na wiosnę przygotowaliśmy reklamę z kochanymi psiakami. Nie mogło również zabraknąć niezastąpionego Irka Bieleninika, który zachęca do zabawy na naszych Aukcjach. 

Zrzut ekranu 2014-06-09 o 09.31.49Urocze, przyjacielskie i zabawne – w naszym najnowszym spocie reklamowym główną rolę odgrywają czworonogi. Pieskie życie w otoczeniu cennych przedmiotów marzy się niejednej osobie. Udział w licytacjach na za10groszy.pl pozwala spełniać marzenia i zdobywać markowe produkty. Zapraszamy do obejrzenia filmiku

Materiały filmowe i relacje z różnych imprez, na których organizujemy aukcje na żywo, znajdziesz na naszym kanale Yotube.

Irek Bieleninik w akcji – zobacz najnowszą reklamę z udziałem ambasadora naszej marki. Pod koniec materiału filmowego na pewno zauważysz specjalny kod promocyjny dla nowych użytkowników. Warto zatem kliknąć TUTAJ!

Więcej materiałów filmowych i relacji z różnych imprez, na których organizujemy aukcje na żywo, znajdziesz właśnie na naszym kanale Yotube. Dowiedz się więcej o za10groszy.pl i baw się razem z nami podczas emocjonujących licytacji.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.