Komentuj i zgarniaj BIDy!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wygrałeś Aukcję! Niebawem otrzymasz wymarzony przedmiot. Rozpiera Cię duma i radość. Doznania mogą być jednak jeszcze większe. Dla naszych zwycięzców mamy bowiem opcję na wzbogacenie się o dodatkowe BIDy. Zrób zdjęcie i pochwal się wygraną. Za każdy opublikowany komentarz otrzymasz aż 200 BIDów w prezencie!

Emocji podczas licytacji nigdy nie brakuje, dlatego satysfakcja po wygranej Aukcji jest tak ogromna. Swoim sukcesem możesz podzielić się z innymi, dołączając do galerii zwycięzców. Komentarz może wystawić każdy Użytkownik, który wygrał Aukcję z przedmiotem (z wyjątkiem bonów Sodexo) i nie wymienił wygranej na BIDy. 

Opisz swoje odczucia po otrzymaniu przedmiotu, dodaj fotografię szczęśliwego zdobywcy i zgarnij 200 BIDów.

Po zapłaceniu za wygrany przedmiot, w zakładce Moje konto → Aukcje → Wygrałem, należy kliknąć na przycisk Komentarz i wypełnić właściwe pola. Opisz swoje odczucia po otrzymaniu przedmiotu, dodaj fotografię szczęśliwego zdobywcy (zdjęcie do 100 kB) i czekaj na akceptację. Pamiętaj, że komentarz można wystawić w ciągu 60 dni od dnia dokonania zapłaty za Aukcję. Tekst komentarza nie może naruszać postanowień Regulaminu Dodawania Komentarzy.

Decyzja w sprawie publikacji Twojego komentarza zapadnie w ciągu kilku dni. Zostaniesz o niej poinformowany mailowo. Czekaj cierpliwie, a niebawem stan Twojego konta bidowego może być większy, gdyż za każdy opublikowany komentarz otrzymasz w prezencie kod doładowujący o wartości 200 BIDów. A dodatkowe BIDy będą bardzo przydatne przy kolejnych licytacjach. Powodzenia!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

9 Komentarze

  • sssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

   Odpowiedz
 1. zajefajna strona z aukcjami wciąga !!!!

  Odpowiedz
 2. Suuuper! Wygrałem inteligentny zegarek, nie mogłem w to uwierzyć. Sporo się nalicytowałem ale się opłaciło .. aktualnie czekam na paczkę. Nie mogę już się doczekać i uwierzyć jak będę ją mieć w dłoniach. Pozdrawiam i polecam stronkę za10groszy.pl! 🙂

  Odpowiedz
  • 😆😆😆tak

   Odpowiedz
 3. kto nie spróbuje ten nie wygrywa

  Odpowiedz
 4. Warto spróbować 😀

  Odpowiedz
 5. Najlepsza aukcyjna strona, bez oszustwa.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.