Jak wypełnić formularz rejestracyjny?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Zakładając Konto w Serwisie za10groszy.pl musisz uzupełnić formularz rejestracyjny, podając w nim swoje prawdziwe dane. Rubryk, które musisz wypełnić jest kilka. Postanowiliśmy wyjaśnić Ci, jakie informacje należy w nich umieścić.

Poprawnie przeprowadzony proces rejestracji znacząco wpływa na dalsze funkcjonowanie w Serwisie, dlatego istotne jest, by wpisując dane nie popełnić błędu.

Rubryka E-mail: w tym miejscu podajesz swój adres poczty elektronicznej. Zostanie on powiązany z Twoim Kontem i za jego pośrednictwem będziesz kontaktował się z Biurem Obsługi Klienta. Na ten adres administrator Serwisu oraz Biuro Obsługi Klienta będzie przesyłać Tobie ważne informacje. Adresu e-mail po zakończonym procesie rejestracji nie można zmienić. Wybierz więc taki, z którego najczęściej korzystasz lub najprostszy do zapamiętania.

Rubryka Hasło: jest niezbędne, byś mógł się zalogować. Powinno być unikalne, wyjątkowe i dość skomplikowane, ale nie na tyle, byś je zapomniał. Najbezpieczniej wybrać takie hasło, którego do tej pory nigdzie indziej nie używałeś. Rubryka z powtórzeniem hasła ma na celu sprawdzenie, czy dobrze wpisałeś wybrane przez siebie hasło.

Podczas rejestracji jesteś zobowiązany podać prawdziwe dane i zapoznać się z Regulaminem

Rubryka Nazwa Użytkownika: zastanów się dobrze nad swoim pseudonimem, ponieważ będzie się wyświetlać podczas licytacji, a także na czacie i w komentarzach do aukcji. Jeśli wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika przynależy już do kogoś innego, a Ty nie masz pomysłu, skorzystaj z generatora nicków. Pamiętaj, że raz podjętej decyzji nie można cofnąć. Nie daj się ponieść chwilowej fascynacji nazwą, której wyboru później możesz żałować. Podobnie jak w przypadku hasła, dobry login jest unikalny i niewykorzystywany nigdzie indziej.

Rubryka Data urodzenia: Konto w naszym Serwisie może założyć tylko osoba pełnoletnia, posiadająca stały adres zamieszkania na terenie Polski.

Gdy już wypełnisz wszystkie rubryki, wpisz jednorazowy kod zabezpieczający we wskazane pole, w celu potwierdzenia wprowadzonych danych. Rejestracja wymaga od Ciebie potwierdzenia swojego wieku oraz zagwarantowania, że zapoznałeś się z Regulaminem. Polecamy, byś przeczytał Regulamin Serwisu, który w sposób jasny i przejrzysty mówi, co można robić, a co jest niedopuszczalne. Znajomość reguł pozwoli Ci zrozumieć zasady działania Serwisu, zniweluje wątpliwości i sprawi, że unikniesz ewentualnych nieporozumień.

W rubryki wpisujesz Twoją nazwę użytkownika, hasło, adres e-mail, datę urodzenia

Zanim zarejestrujesz się musisz odznaczyć, czy jesteś pierwszorazowym użytkownikiem czy powracającym, tzn miałeś już kiedyś Konto, ale je usunąłeś. Informacja jest istotna, ponieważ jedynie nowi użytkownicy mogą brać udział w Aukcjach Debiut i skorzystać z promocyjnego pakietu BIDów.
Po zakończeniu procesu rejestracji musisz potwierdzić poprawność adresu e-mail. To istotne, ponieważ za jego pomocą będziesz mógł kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Na wskazany adres poczty elektronicznej otrzymasz również kod aktywacyjny od Serwisu.

Aby w pełni cieszyć się z możliwości, jakie oferuje za10groszy.pl wystarczy się zalogować i kupić pakiet BIDów. Potem tylko pozostaje oddanie się aukcyjnym szaleństwom!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.