Jak wykorzystać kod od Serwisu?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Twój znajomy od dłuższego czasu aktywnie licytuje w Serwisie za10groszy.pl. Dodatkowo pisuje posty na bloga, bierze udział w konkursach, a po zwycięskich aukcjach pstryka sobie zdjęcia z zdobytymi przedmiotami i wysyła komentarze. Za tą aktywność zyskuje ekstra BIDy!

Możliwość przeżycia niesamowitych emocji oraz wylicytowanie super produktów skłoniło Cię do zarejestrowania się w Serwisie. Zainspirowany lekturą bloga postanowiłeś wyrazić swoją opinię na temat Serwisu, mimo braku doświadczenia w licytowaniu na aukcjach i wypracowanej strategii. Masz jednak sporo chęci, zapału i masę inwencji twórczej :).

Po zapoznaniu się z zawartością strony za10groszy.pl wszystkie swoje wnioski i sugestie ubrałeś w słowa. Przesłałeś do Redakcji bloga wesoły wiersz na temat aukcji z nadzieją, iż podobnie jak w przypadku Twojego kolegi, zostaniesz za niego sowicie nagrodzony. Udało się! Twój tekst przypadł do gustu, został zaakceptowany, a na Twój adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji, przesłany został kod doładowujący o wartości 250 BIDów (pamiętaj, że za wpis można otrzymać od 50 do nawet 500 BIDów)!

Aby wykorzystać kod otrzymany w prezencie od Serwisu należy mieć w pełni aktywowane Konto


Zastanawiasz się, co zrobić? Gdzie wpisać ten kod? Jak go wykorzystać?

Wyjaśniamy – aby móc wykorzystać otrzymany w prezencie od Serwisu kod uprawniający Cię do doładowania Konta dodatkowymi BIDami (uzyskany za wpis na Blog, na drodze konkursu na Facebook’u lub innych akcji promocyjnych np. konkurs SMS) należy mieć w pełni aktywowane Konto. Co to oznacza? Należy dokonać wcześniej zakupu co najmniej jednego pakietu BIDów z oferty dostępnej w Cenniku.

Zarejestrowałeś się, ale nie doładowałeś swojego Konta? Aktywuj je w pełni, kupując wybrany pakiet BIDów. Gdy Twoje Konto zostanie już w pełni aktywowane, po zalogowaniu się wejdź na stronę Cennika. Pod znajdującą się tam ofertą pakietów BIDów znajdziesz opcje doładowania Konta za pomocą kodu: „Masz kod uprawniający do doładowania Konta?”. Kliknij w znajdujący się tam przycisk, a następnie wpisz kod uprawniający do otrzymania BIDów, które w tym przypadku uzyskałeś z wpisu na Blog.

Kod umożliwiający doładowanie Konta dodatkowymi BIDami jest ważny maksymalnie 28 dni

Oprócz kodu doładowującego wpisz także kod zabezpieczający widoczny na obrazku. Po wprowadzeniu prawidłowych informacji Twoje Konto zostanie doładowane o przyznaną Tobie wartość.

Pamiętaj, że otrzymany od Serwisu kod umożliwiający doładowanie Konta dodatkowymi BIDami jest ważny maksymalnie 28 dni. W przypadku konkursów i akcji promocyjnych, termin ważności kodu jest określony w warunkach konkursu i może być krótszy niż 28dni, dlatego warto zwracać uwagę na informację, do kiedy możesz wykorzystać „prezent”.

Nie zwlekaj, aktywuj Konto i ciesz się z zdobytego upominku w postaci dodatkowego „zastrzyku” BIDów.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.