Projektor Epson

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Nie trzeba iść do kina, by poczuć się jak w kinowej sali. Wystarczy mieć najnowszy projektor Epsona. Dzięki niemu przyjemność z oglądania filmów będzie jeszcze większa. Rzutnik świetnie sprawdzi się również do grania i oglądania sportowych rozgrywek. Weź udział w naszej Aukcji i zamień swój salon w multimedialny pokój rozrywki.

Epson-EH-TW5200_wellbid_o_1Projektor Epson EH-TW5200 charakteryzuje czarna i niewielka obudowa oraz mechanizm chroniący obiektyw. Po dobrym dopasowaniu rzutnika do geometrii powierzchni, jakość obrazu jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Dynamiczna przesłona zapewnia wysoki kontrast, co również sprzyja przyjemności oglądania. Zoom nie jest duży –1,2x – ale pozwala na rzucanie obrazu pod różnym kątem. Należy pamiętać, że najkorzystniej będzie oglądać filmy lub mecze piłkarskie w zaciemnionym pomieszczeniu. Projektor został wyposażony w 1W głośnik, jednak dźwięk będzie lepszy po podłączeniu konsoli czy dekodera.

Zaletami rzutnika Epson jest poręczne złącze HDMI oraz port USB, dzięki któremu projektor umożliwia wyświetlanie zdjęć. Co ważne, lampa działa do 3000 godzin, a w trybie Eco nawet 4000 godzin. Epson EH-TW5200 to sprzęt dla wymagających. Jeśli oczekujesz rzeczywistej rozdzielczości w Full HD oraz technologicznych rozwiązań (złącze MHL do odtwarzania plików bezpośrednio z urządzeń mobilnych) – ten sprzęt jest dla Ciebie. Zapraszamy na nasze Aukcje!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.