Każdy może wygrać aukcję!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Gala Plejada Top Ten za nami. Czwartkowy wieczór był bardzo gorący – upał towarzyszący wydarzeniu mieszał się z emocjami uczestników biorących udział w aukcji na żywo. Dojechaliśmy do Warszawy, szybki obiad i przygotowania do Gali. Tak mniej więcej wyglądało czwartkowe popołudnie, zanim ekipa za10groszy.pl znalazła się w Klubie Loft 44. Jako sponsorzy wydarzenia mieliśmy możliwość przygotowania swojego stoiska, przy którym zainteresowane osoby uzyskiwały informacje na temat serwisu oraz mogły dokonać zapisu na aukcję na żywo. Wiele osób, które chciały wziąć udział w licytacji podchodziło do naszego stoiska po kilku minutach od wejścia do klubu. Gwiazdy bardzo często prosiły o przechowanie kart do licytacji, aby mogły przygotować się do części oficjalnej Gali Plejada Top Ten.

Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd m.in. Krzysztof Ibisz, Natalia Siwiec, Przemysław Cypryański, Wojciech Sikora, Paulina Krupińska, Maryla Rodowicz, Łukasz Jakóbiak, Filip Chajzer oraz Dawid Woliński. Pojawił się również Paweł Deląg u boku swojej pięknej narzeczonej Emmy Kiworkowej-Rączkowskiej.

Ilość osób biorących udział w aukcji na żywo przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. 

Część oficjalna imprezy, czyli rozdanie nagród prowadzone przez Paulinę Drażbę przebiegło we wspaniałej atmosferze. Gwiazdy nie ukrywały zaskoczenia, a także wzruszenia nominacją.

– Jestem w szatańskim szoku – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan po otrzymaniu statuetki Plejada TOP TEN.

Po rozdaniu statuetek mogliśmy zasłuchać się w głosie Margaret, która zahipnotyzowała widownię. Dodatkowym doznaniem estetycznym była jej stylizacja, która nadała charakteru występowi. Zakończenie Gali oznaczało, że nadeszła pora na wywiady.

O godzinie 23:00 Irek Bieleninik wraz z pracownikami za10groszy.pl dali znak rozpoczęcia licytacji. Ilość osób biorących udział przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zainteresowanie było tak duże, że trzeba było przynieść dodatkowe karty do licytacji. Wszyscy świetnie się bawili. Strategią przy licytacji było podbijanie oferty przy ostatnim uderzeniu młotka. Największym zaskoczeniem było wylicytowanie telewizora przez Wojciecha Sikorę oraz wygrana na aukcji aparatu foto przez Natalię Siwiec. Widać było, że sama Natalia była w ogromnym szoku, że jej się udało. – Nigdy nic nie wygrałam.

Kiedy Irek zaprosił mnie na scenę i wręczył aparat byłam totalnie zaskoczona – powiedziała Natalia Siwiec po otrzymaniu wylicytowanego przedmiotu. Dodatkową atrakcją na imprezie była fotobudka za10groszy.pl, w której można było zrobić śmieszne zdjęcia ze znajomymi.

Poniżej możecie zobaczyć galerię zdjęć z Gali. Życzymy miłego oglądania.

This slideshow requires JavaScript.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.