Hummerem na Plejadę

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Piszę tego posta, gdyż chcę podzielić się z Wami czymś niezwykłym, co mi się niedawno przytrafiło i to dzięki serwisowi za10groszy.pl. A wszystko zaczęło się od przedpołudnia, kiedy to przeglądając wpisy na facebooku, zauważyłam jeden od za10groszy. Post ten dotyczył konkursu ,,Plejady”. Jednym z warunków uczestnictwa, było wysłanie zdjęcia z kupionym lub wymarzonym przedmiotem. Nie zastanawiając się długo, postanowiłam spróbować. Zrobiłam sobie kilka fotek z nabytymi za grosze bonami Sodexo, wybrałam najlepszą i szybko wysłałam na podany adres mailowy.

Musiałam się spieszyć, gdyż od zakończenia zawodów dzieliły mnie godziny. Nie miałam większych nadziei na wygraną, a mój udział w konkursie był spontaniczny. Bardzo się zdziwiłam, gdy na drugi dzień dostałam wiadomość o zdobyciu pierwszej nagrody! Wygrałam dwie wejściówki na galę Plejada Top Ten 2014 oraz nocleg w warszawskim hotelu. Szybko pochwaliłam się najbliższym. Postanowiłam wybrać się na Plejadę wraz z moim chłopakiem, Przemkiem. Cieszyłam się, że nie wydałam lekką ręką zdobytych bonów na za10groszy.pl, gdyż to dzięki nim udało mi się zgarnąć bilety na galę. 

W konkursie za10groszy.pl wygrałam dwie wejściówki na galę Plejada Top Ten 2014!

Po dotarciu na miejsce, odpoczęliśmy kilka godzin w wygodnym i przytulnym hotelu. Przed galą spotkaliśmy Irka Bieleninika, z którym czekaliśmy na limuzynę. Po chwili, pojawił się ten sławny, za10groszowy Hummer, a w nim m.in. Natalia Siwiec, Przemysław Cypryański i Wojtek Sikora. Cudownie było pić szampana, rozmawiać i żartować z gwiazdami. Panowała tu luźna i miła atmosfera. Gdy dotarliśmy do klubu, ujrzałam tłum dziennikarzy z aparatami, którzy czekali na otwarcie limuzyny. Po opuszczeniu przez nas hummera, flesze rozbłysły.

Najbardziej rozchwytywaną gwiazdą, okazała się być Natalia Siwiec, którą oblegał tłum fotoreporterów. Na gali spotkałam mnóstwo znanych osób z polskiego show-biznesu. Plejada nagrodziła 10 gwiazd statuetkami. Galę uświetnił występ wokalistki Margaret. Pierwszy raz w życiu, uczestniczyłam w tak prestiżowym wydarzeniu. Najciekawszą częścią wieczoru była dla mnie licytacja na żywo zorganizowana przez za10groszy.pl. Aukcje poprowadził Irek Bieleninik. Licytowaliśmy wraz z gwiazdami, ale każdy miał jedynie dwa przebicia na wylicytowanie jednego przedmiotu. Należało dobrze przemyśleć użycie swojego numerka. Do kupienia były 4 rzeczy: sokowirówka, tablet, aparat cyfrowy oraz telewizor.

 Nigdy nie zapomnę tego dnia. Przejażdżka hummerem, licytacja z gwiazdami – jest czym się pochwalić rodzinie. 

Niestety nie udało mi się wygrać, ale nie żałuję, gdyż zabawa była przednia, a licytacje bardzo emocjonująca. Każda wygrana osoba, musiała co do grosza uiścić opłatę, co niekiedy było dość trudne, gdyż nie każdy miał przy sobie tak drobne pieniądze. Dwie nagrody udało się wylicytować Natalii Siwiec oraz Wojtkowi Sikorze.

Po emocjonujących wydarzeniach, nadszedł czas na after party. Wtedy to można było spokojnie skosztować pysznych potraw, napić się kawy i zrobić zdjęcia. Nigdy nie zapomnę tego dnia. Wydarzenia z gali Plejada Top Ten były wyjątkowe i niezwykłe. Przejażdżka hummerem dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń, a licytacje z gwiazdami były dużo bardziej emocjonujące, niż te przed komputerem. Po takich doświadczeniach, miło jest chwalić się rodzinie i znajomym zrobionymi zdjęciami czy byciem w telewizji. Teraz wiem, że warto brać udział w podobnych konkursach, nic nie tracimy, a możemy wiele zyskać.

This slideshow requires JavaScript.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.