Wygraj kilka Aukcji z Pakietami BIDów!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

W poprzednim artykule pisaliśmy o nietypowej sytuacji, gdy jeden użytkownik wygrywa kilka Aukcji Debiut. Ta sama zasada dotyczy Aukcji z Pakietami BIDów.

Mimo obowiązującego limitu – 1 wygranej Aukcji w ciągu doby – niekiedy można zwyciężyć więcej niż raz. Jak to możliwe?

Sytuacja jest teoretycznie możliwa, choć nie jest regułą. Konieczne jest zaistnienie kilku czynników, by zostać szczęśliwym zwycięzcą kilku Aukcji z pakietami BIDów jednocześnie.

Po pierwsze – należy wziąć udział w kilku Aukcjach z Pakietami BIDów. Zwiększysz w ten sposób swoje szanse na zwycięstwo w którejś z nich.

Po drugie – do czasu zakończenia poszczególnych Aukcji, w których zalicytowałeś, nikt nie może przebić Twoich ofert. Jako jedyny Uczestnik np. trzech Aukcji z pakietami BIDów, wygrasz wszystkie trzy licytacje.

Po trzecie – pamiętaj o tym, że gdy zostaniesz zwycięzcą pierwszej Aukcji, automatycznie stracisz możliwość przebijania w kolejnych, natomiast jeśli nikt nie przebije Twojej oferty, możesz zwyciężyć kolejne Aukcje, w których zalicytowałeś.

To prawda, że zgodnie z obowiązującym limitem możesz wygrać tylko jedną Aukcję z Pakietem BIDów w ciągu doby, aczkolwiek w tej wyjątkowej sytuacji zachowujesz prawo do wszystkich swoich „zdobyczy”. Jedno jest pewne – jeśli jesteś obecny w większej ilości miejsc, tym Twoje szanse na zwycięstwo wzrastają. Pamiętaj, że wszystko zależy od Ciebie. Bądź aktywny i wszędobylski, bo los bywa nieprzewidywalny i może Cię pozytywnie zaskoczyć, wbrew obowiązującym regułom!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.