Mundialowe gadżety na Aukcjach!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Na okoliczność zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii przygotowaliśmy dla Was nie lada gratkę! Już niebawem na Aukcjach w Serwisie za10groszy.pl pojawią się oficjalne koszulki reprezentacji poszczególnych państw, biorących udział w tym największym sportowym wydarzeniu!

Na tegoroczny Mundial rozlosowanych zostało osiem grup, od A do H, po cztery zespoły każda. Na naszych Aukcjach będziesz miał możliwość wziąć udział w licytacji koszulki drużyny z każdej z grup. W naszym Serwisie Aukcje również zostały podzielone na grupy.

Wylicytuj mundialową koszulkę! Dostaniesz w prezencie oficjalną piłkę meczową!

Jeśli zostaniesz zwycięzcą Aukcji, otrzymasz jedną spośród czterech koszulek wybranej przez Ciebie reprezentacji, której będziesz kibicował. Do koszulki dołączymy oficjalną piłkę meczową Adidas BRAZUCA, która otrzymała najwyższe oceny FIFA, a wykonana jest z najlepszej jakości materiałów, zapewniających doskonałe osiągi.

Wartość tego zestawu w sklepie wynosi ponad 1000zł! U nas możesz go wylicytować za grosze, zaś emocje podczas licytacji są porównywalne do tych na piłkarskim boisku! Bądź czujny i odwiedzaj Serwis codziennie, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji!

Obejrzyj wszystkie koszulki, które niebawem będziesz miał szansę zdobyć!

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.