Nawigacja TomTom Go 400

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Podstawowym wyposażeniem w każdym aucie oprócz zestawu głośnomówiącego jest nawigacja. Bez tego sprzętu trudno sobie wyobrazić daleką podróż. Nieporęczna mapa odeszła w zapomnienie, kiedy jednym przyciskiem można ze szczegółami poznać całą trasę. Mamy dobrą wiadomość dla naszych Użytkowników – nawigacja TomTom GO dostępne jest na naszych Aukcjach!
Tom_Tom_GO_400_EU45_wellbid_o_5Urządzenie to interaktywna mapa, która umożliwia przybliżanie i oddalanie obrazu opuszkami palców. Za pomocą funkcji “Dotknij i Jedź” błyskawicznie wyznaczysz najbardziej optymalną trasę. Darmową aktualizację możesz wykonać cztery razy w roku. Nawigacja pozwala na intuicyjne wyszukiwanie różnych punktów z pośród 45 krajów Europy. Poza tym urządzenie od razu wskaże rzeczywisty czas dojazdu do wybranego celu, biorąc pod uwagę przepustowość danej trasy.

Godna uwagi jest też funkcja “Pinch to Zoom”, dzięki której znajdowanie miejsc jest prostsze, bo można do własnych potrzeb rozciągnąć obraz. Widok w 3D pozwala na szybkie zorientowanie się w terenie, a ostrzeżenie o fotoradarach, korkach i ograniczeniach prędkości, sprawi że podróż będzie przyjemna i bezpieczna. Ponadto przyjemny wygląd i trwała obudowa gwarantują trwałość na wiele lat.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.