Twórczość Lennona na aukcji

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Nie lada gratka dla wszystkich melomanów, a zwłaszcza fanów zespołu The Beatles!

W pierwszej połowie czerwca 2014 roku, w nowojorskim Domu Aukcyjnym Sotheby’s odbędzie się aukcja prac autorstwa Johna Lennona. Kolekcja zawiera ponad 100 szkiców, wierszy oraz opowiadań, które wyszły spod pióra i ołówka słynnego Beatles’a. Ich wartość szacowana jest na 500.000 funtów! Prace należały dotychczas do brytyjskiego publicysty i pisarza, Toma Maschlara. W 1964 roku opublikował on książkę prezentującą twórczość zmarłego w 1980 roku, w tragicznych okolicznościach, legendarnego muzyka.

Lennon już w szkole średniej przejawiał zdolności literackie. Podjął również studia na Liverpool School of Art na krótko przed tym, zanim stał się sławny. Ogromna popularność zespołu The Beatles, którego był frontmanem, uniemożliwiła mu kontynuowanie edukacji.

Któż nie zna największych przebojów tej super grupy z Liverpoolu czy solowych utworów Lennona, takich jak „Imagine” oraz „Jealous guy”? U nas możesz zdobyć nowoczesny sprzęt audio, dzięki któremu będziesz mógł delektować się świetną muzyką i na chwilę przenieść się do czasów, w których królował rock and roll! Nie zwlekaj – licytuj w Serwisie za10groszy.pl! Daj się ponieść emocjom i… pięknym dźwiękom!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.