Pięć sposobów na dodatkowe BIDy

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Czym jest BID? BID to jednostka uprawniająca do licytowania w Serwisie za10groszy.pl. Jest niezbędny, jeśli chcesz wziąć udział w Aukcji, dlatego zaraz po zarejestrowaniu należy zakupić pakiet BIDów. BID nie służy tylko do przebijania ceny podczas licytacji, ma on również inne zastosowanie – możesz go na przykład wykorzystać podczas czatowania z uczestnikami Aukcji, w której bierzesz udział.

Użytkownicy doskonale znają jego wartość – wiedzą, że każdy BID jest na wagę złota. Z racji faktu, iż są jednorazowego użytku, nie należy nimi szastać. Stanowią obiekt pożądania, a im więcej ich mamy, tym większe są nasze szanse na zdobycie upragnionego przedmiotu.
Chcąc dysponować odpowiednią ilością BIDów musisz je zakupić, klikając w Cennik i wybierając interesujący Cię pakiet. Są jednak również inne sposoby, by zwiększyć swój stan posiadania.

BIDy zamiast przedmiotu

Każdy wylicytowany na Aukcji przedmiot możesz wymienić na BIDy. Chcąc dokonać wymiany zakupionego produktu, należy po zakończonej Aukcji wejść w zakładkę Moje Konto -> Aukcje -> Wygrałem, kliknąć „Zapłać” a następnie skorzystać z opcji „Wymień”. Dokonując wymiany nie opłacasz już ceny końcowej Aukcji, gdyż nie otrzymasz wylicytowanego przedmiotu. Pamiętaj zatem, aby dokładnie przemyśleć ten krok – wymiana przedmiotu na BIDy jest procesem nieodwracalnym! Po zatwierdzeniu decyzji, Twoje konto zostanie automatycznie doładowane. BIDy z tej wymiany są BIDami zwrotnymi – gdy skorzystasz z opcji „Kup Teraz”, otrzymasz je z powrotem na konto.
 Dzięki możliwości wymiany możesz zrezygnować z zakupionego przedmiotu na rzecz dodatkowego „zastrzyku” cennych BIDów, które zainwestujesz podczas kolejnej, emocjonującej Aukcji.

Pochwal się wygraną!

Po zakończeniu Aukcji z przedmiotem i dokonaniu zapłaty, masz możliwość wystawienia komentarza. Dołącz do niego zdjęcie przedstawiające przedmiot, a jeśli należysz do osób śmiałych, możesz zaprezentować również siebie wraz z wylicytowanym produktem. Jeśli Twój komentarz spełni warunki formalne, zostanie opublikowany. Publikacja wiąże się z gratyfikacją w postaci… dodatkowych BIDów! Wydobądź z głębi siebie skrywane pokłady kreatywności. Im ciekawszy komentarz oraz fotografia, tym większa szansa na dodatkowe 200 BIDów!

Twój głos na wagę… BIDa

Możesz pokazać, że jesteś twórczy w jeszcze jeden sposób – wyślij wpis na bloga, opisujący Twoje doświadczenia związane z Serwisem za10groszy.pl, przemyślenia, wnioski, opinie i wiersze. Interesujące historie zostaną nagrodzone. Możesz liczyć nawet na 500 BIDów ekstra!

Dodatkowe BIDy możesz uzyskać również biorąc udział w akcjach promocyjnych i konkursach organizowanych przez Serwis za10groszy.pl. Swoje konto wzbogacisz również licytując BON + Pakiet BIDów. Oferta ta jest bardzo atrakcyjna dla wszystkich, a zwłaszcza dla Użytkowników początkujących, biorących udział w Aukcji DEBIUT.

Nie zwlekaj, wybierz najbardziej interesujący Cię sposób pozyskania dodatkowych BIDów! Zwiększaj swój stan posiadania i ciesz się z możliwości brania udziału w kolejnych, pasjonujących Aukcjach!

 


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

3 Komentarze

  1. Na taki tekst właśnie czekałam!

    Odpowiedz
  2. Właśnie na taki tekst czekałam

    Odpowiedz
  3. Zawsze marzyłam o iPhone, ale nigdy nie mogłam go mieć bo nie starczało mi pieniędzy. Moim największym marzeniem było mieć ten telefon. Wiedziałam, że jest mała możliwość, że się spełni. Brałam udział w różnych ankietach, konkursach, ale wszystko to było oszustwo! Nie wierzyłam, że ta strona naprawdę działa, myślałam, że stracę tylko pieniądze i nic nie zyskam. Teraz dzięki stronie za10groszy.pl spełniło się moje największe marzenie. Nigdy nie sądziłam, że będę miała swój wymarzony telefon. Gorąco polecam stronę za10groszy.pl! 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.