Nowy Program Partnerski!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Już wkrótce ruszy nowy Program Partnerski Serwisu za10groszy.pl, do którego wprowadziliśmy kilka interesujących i istotnych zmian.

Chcąc przyłączyć się do nowego Programu Partnerskiego, nie będziesz musiał być Użytkownikiem Serwisu za10groszy.pl. Wystarczy wejść na stronę Programu (która pojawi się już niebawem, o czym Was niezwłocznie poinformujemy!) i założyć Konto Partnerskie.

Decydując się na przystąpienie do Programu Partnerskiego, po założeniu Konta i zalogowaniu się, będziesz miał dostęp do profesjonalnych poradników, w których krok po kroku dowiesz się, jak zostać Partnerem; uzyskasz informacje, jak rozpocząć kampanię on-line od postaw. Dodatkowo do Twojej dyspozycji oddamy system raportów, który umożliwi analizę efektywności Twoich działań. Dzięki unikalnym identyfikatorom dodanym do każdego linku uzyskasz możliwość obserwowania, jak działają poszczególne reklamy.

Modyfikacjom uległa również tabela prowizji. Jeśli ktoś zarejestruje się w Programie Partnerskim dzięki Tobie i dołączy do Twojej sieci partnerskiej, aktywność ta będzie dla Ciebie opłacalna, bo wysokość prowizji wynosić będzie teraz 15% przez sześć miesięcy od momentu rejestracji! Kwota za każdego pozyskanego Użytkownika będzie naliczana jednorazowo, według atrakcyjnych stawek!
Co to oznacza? Do tej pory otrzymywałeś prowizję od każdego zakupionego pakietu BIDów, teraz otrzymasz od nas konkretną sumę za pierwszy zakup pakietu BIDów, dokonany przez pozyskanego przez Ciebie Partnera. Oferta w tej formie będzie dla Ciebie dużo korzystniejsza!

Polecaj Serwis innym i zdobywaj Partnerów, a w krótkim czasie możesz zyskać sporą sumę pieniędzy. Otrzymaną prowizję wpłać na swoje konto Paypal, konto bankowe lub odbierz w formie czeku.

Jak można polecać Serwis za10groszy.pl?
Opcji jest kilka. Każdy Użytkownik samodzielnie decyduje, gdzie i jak często promuje Serwis. Możesz udzielać się na forach lub zamieszczać profesjonalne bannery. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do swojego osobistego linku polecającego oraz gotowych bannerów w wielu formatach, które przygotowaliśmy dla naszych Partnerów. Bannery i linki przygotowane będą również w różnych wersjach językowych, dzięki czemu będziesz mógł od teraz promować Serwis również w innych krajach! Dotychczas nie miałeś takiej możliwości, wprowadziliśmy tę istotną zmianę z myślą o Tobie!

Gdzie promować za10groszy.pl?
– na swoim blogu / stronie www – zamieść dowolny banner na swoim blogu lub stronie internetowej i zgarniaj prowizję; możesz wybrać jeden z wielu gotowych szablonów;
– wysyłając maile – w stopce swojego maila wstaw link do Programu Partnerskiego, wtedy otrzyma go każdy, do kogo wyślesz wiadomość;
– na forach internetowych – promuj nasz Serwis na różnych forach internetowych, kiedy coś komentujesz, a na końcu swojej wypowiedzi umieszczaj linki i zachęcaj do rejestracji;
– w serwisach społecznościowych – publikuj informacje na temat Serwisu na swoich profilach np. na Facebooku.

Nowy Program Partnerski oferuje Tobie wsparcie ze strony zespołu menedżerów, gotowych udzielić Ci wsparcia i odpowiedzieć na każde pytanie. Przystąpienie do Programu nie wymaga żadnego wkładu własnego, a jedynie Twojego zaangażowania w promocję Serwisu. Promowanie Serwisu za10groszy.pl może przynieść Ci stabilny dochód. Osiągniesz profit od każdego nowego Użytkownika za10groszy.pl, który zarejestruje się i zakupi pakiet BIDów. Zyskać zatem może naprawdę wiele. Cierpliwe i systematyczne działanie na pewno przyniesie wymierne korzyści.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.