Podróżują i pomagają

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Dwie Włoszki, Mariella Carimini i Silvia Gottardi, w szczytnym celu przemierzają kontynenty, by pomagać  potrzebującym. Właśnie wróciły z wyprawy po Brazylii, gdzie zbierały pieniądze na cele charytatywne. Dziś  opowiedzą nam o szczegółach tej niezwykłej akcji.   

Wellbid: Jak zaczęła się wasza znajomość? 

Połączyły nas dwie pasje – ­ podróżowanie i chęć pomagania innym. Praca we wspólnej agencji eventowej scementowała naszą przyjaźń. Z czasem zrodziła się również idea akcji charytatywnych, którą kontynuujemy już od czterech lat.

W: Jaka jest wasza ulubiona historia z podróży?

Fascynuje nas to, że ludzi potrafią wylicytować na Wellbid.com bardzo drogi aparat za niecałe 5 euro. 

Trudno wybrać jedną, najlepszą historię. Każda nasza podróż zapada nam w pamięć na długo. Ze szczególnym wzruszeniem wspominamy wyprawę do Japonii. Urzekła nas tamtejsza  kultura i otwartość ludzi.

W: Z czym najtrudniej sobie poradzić, podczas tak długich podróży?

Może nie najtrudniej, ale na pewno nie mamy wpływu na pogodę. Byłyśmy w miejscach, w których pogoda zmieniała się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W jednej chwili było piękne słońce, następnie ogromna ulewa. Pogoda nas zdecydowanie najczęściej zaskakiwała.

W: Jak udało wam się pozyskać sponsorów?

Sprawdziłyśmy, Wellbid jest wszędzie, nawet w środku Puszczy Amazońskiej!

Część z nich z własnej inicjatywy wyraziła chęć uczestnictwa w projekcie. Nasze wyprawy bez udziału sponsorów byłyby mocno utrudnione, dlatego bardzo dziękujemy za to cenne wsparcie!

W: Jednym z waszych sponsorów jest portal Wellbid.com. Czy brałyście udział w akcji internetowej na tym Serwisie? 

Jeszcze nie, ale koniecznie chcemy to zrobić! Podczas podróży wielokrotnie wchodziłyśmy na stronę Wellbid.com, ponieważ fascynowało nas to, że ludzie potrafią wylicytować  bardzo drogi aparat za niecałe 5 euro. Poza tym miło jest obserwować radość zwycięzców, którzy kupili wymarzony produkt za niewielkie pieniądze.

W: Czyli chcecie powiedzieć, że nawet podczas przeprawy przez Puszczę Amazońską można skorzystać z Serwisu Wellbid.com? 

Tak, okazało się że Wellbid jest wszędzie, nawet w środku Puszczy Amazońskiej (śmiech).

W: Czy uważacie, że aukcje internetowe to dobre rozwiązanie dla zapracowanych kobiet?

Pewnie, szczególnie dla takich kobiet jak my! Jest to nowoczesne i bardzo emocjonujące rozwiązanie 🙂 A przy okazji można sporo zaoszczędzić.

W: Czy poleciłybyście serwis Wellbid.com swoim znajomym, rodzinie? 

Podczas  powitalnego eventu odbędzie się aukcji na  żywo, z której część dochodów zostanie przekazanych na cele charytatywne.

Oczywiście! Aukcje internetowe to świetna zabawa, której nie znajdziecie nawet w najlepszym parku rozrywki 🙂

W: Niedługo odbędzie się aukcja na żywo organizowana przez waszego sponsora, czyli Serwis Wellbid.com. Jak się czujecie w rolach prowadzących całe wydarzenie? 

Jesteśmy bardzo podekscytowane. To duże wydarzenie, ale miło będzie w rodzinnym mieście opowiedzieć o pasjonujących tygodniach podróży po Ameryce Łacińskiej. Już nie możemy się doczekać.

W: Jakich atrakcji możemy się spodziewać podczas tego wydarzenia? 

Pokażemy zdjęcia i filmy z podróży. Będzie można także wziąć udział w niezwykłej aukcji na żywo, z której część dochodów zostanie przekazanych na cele charytatywne.

W: Czy już wiecie, gdzie wyruszycie w przyszłym roku?

To tajemnica (śmiech). Oczywiście, mamy w głowach wiele pomysłów, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Informacja o kolejnej wyprawie na pewno pojawi się na naszej stronie, dlatego zachęcamy do bacznego obserwowania.

Dziękuję Wam bardzo za rozmowę i życzę kolejnych owocnych podróży w szczytnym celu!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.