Czym jest za10groszy.pl?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Z czym kojarzy się Tobie Aukcja? Zapewne z ekskluzywnymi londyńskimi Domami Aukcyjnymi, takimi jak Christie’s i Sotheby’s, podczas których uczestnicy licytują dzieła sztuki i wytwory rzemiosła artystycznego. Elementem charakterystycznym dla tradycyjnej Aukcji jest obecność licytatora i jego atrybut – młoteczek, którym przebija oferty.

W wirtualnym świecie Serwis za10groszy.pl oferuje Wam możliwość przeżycia niepowtarzalnych emocji, porównywalnych do tych, których mógłbyś doświadczyć podczas licytacji tradycyjnej. U nas, co prawda, nie kupisz wiktoriańskiej porcelany czy antyków, masz za to niebywałą okazję, aby zdobyć równie cenne przedmioty. Na naszych Aukcjach wystawiane są nowe, markowe produkty, stanowiące obiekt pożądania większości z nas – nowoczesne laptopy, telewizory, telefony komórkowe z wieloma przydatnymi funkcjami, jak również zabawki, artykuły gospodarstwa domowego. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Serwis za10groszy.pl oferuje Wam możliwość przeżycia niepowtarzalnych emocji, porównywalnych do tych, których mógłbyś doświadczyć podczas licytacji tradycyjnej

U nas nie usłyszysz głosu licytatora i trzykrotnego uderzenia młoteczka, jest natomiast zegar odmierzający czas do zakończenia Aukcji, która trwa dopóty, dopóki nie padnie ostateczna oferta. Na naszych Aukcjach chcąc przebić cenę poprzednika, nie podnosisz do góry ręki czy plakietki z numerem. Do tego ruchu niezbędne są zakupione wcześniej jednostki uprawniające Cię do licytacji, zwane BIDami. Na Aukcjach w Serwisie za10groszy.pl cena wywoławcza wynosi zawsze 0zł i to od Ciebie, Drogi Użytkowniku, zależy jej przebieg i czas trwania oraz wynik końcowy.

Chcesz wziąć udział w świetnej zabawie, doświadczając przy tym dreszczyku emocji? Dołącz do nas! Zarejestruj się i zdobywaj upragnione przedmioty!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.