Program Partnerski dla oszczędnych i aktywnych

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Zastanawiasz się, jak zwiększyć stan swojego bidowego konta? Przystąp do Programu Partnerskiego i zarabiaj na aktywnym promowaniu Za10groszy.pl. Polecaj Serwis innym, a w krótkim czasie możesz zyskać sporą sumę pieniędzy. Zdobytą prowizję wypłać na swoje konto w gotówce lub zamień na BIDy i weź udział w wymarzonej Aukcji.    

Z naszego Programu Partnerskiego korzysta już szerokie grono Użytkowników, którzy w ten sposób, całkowicie za darmo, zyskują gotówkę lub BIDy. Przystąpienie do Programu nie wymaga żadnego wkładu własnego, a jedynie twojego zaangażowania w promocję Serwisu. Zarabiaj razem z nami i twórz społeczność partnerów, a za każdą zarejestrowaną osobę z twojego polecenia, która kupi pakiet BIDów, otrzymasz 5 zł. Przelicznik jest bardzo prosty: 5 zł = 50 BIDów dla Ciebie. A kiedy pozyskany przez ciebie Użytkownik kupi BIDy, zyskasz z tego 8 procent prowizji dla siebie. Jeśli ktoś, kto zarejestruje się w Serwisie dzięki tobie i również zapisze się do Programu Partnerskiego, dołączy do twojej tzw. „sieci partnerskiej”. Ich aktywność jest dla ciebie również opłacalna, bo prowizja w Sieci Partnerskiej wynosi już 10 procent. Zyskać zatem może naprawdę wiele. Cierpliwe i systematyczne działanie na pewno przyniesie wymierne korzyści.

Zarabiaj razem z za10groszy.pl i twórz społeczność partnerów

Jak można polecać Serwis za10groszy.pl?
Opcji jest kilka. Każdy Użytkownik samodzielnie decyduje, gdzie i jak często promuje Serwis. Możesz udzielać się na forach lub zamieszczać profesjonalne bannery. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do swojego osobistego linku polecającego oraz gotowych bannerów w wielu formatach i wersjach, które przygotowaliśmy dla naszych Partnerów. Wykorzystaj swoją aktywność w sieci i zarabiaj na Programie Partnerskim. Nic nie ryzykujesz.

Gdzie promować za10groszy.pl?
– na swoim blogu / stronie www – zamieść dowolny banner na swoim blogu lub stronie internetowej i zgarniaj prowizję; możesz wybrać jeden z wielu gotowych szablonów,
– wysyłając maile – w stopce swojego maila wstaw link do Programu Partnerskiego, wtedy otrzyma go każdy, do kogo wyślesz wiadomość,
– na forach internetowych – promuj nasz Serwis na różnych forach internetowych, kiedy coś komentujesz, a na końcu swojej wypowiedzi umieszczaj linki i zachęcaj do rejestracji
– w serwisach społecznościowych – publikuj informacje na temat Serwisu na swoich profilach np. na Facebooku
– z polecenia – mobilizuj znajomych z pracy lub szkoły do podjęcia wyzwania w licytacjach.

Publikuj informacje na temat Serwisu na swoich profilach np. na Facebooku

Ile faktycznie możesz zyskać?
Przypuśćmy, że pozyskałeś już 80 nowych Użytkowników. To oznacza, że twoje konto już powiększyło się o 400 zł. Załóżmy teraz, że połowa twoich Partnerów kupi BIDy za 30 zł. Za każdą taką osobę otrzymasz 2,40 zł prowizji. W kilka chwil Twoje konto powiększy się zatem o dodatkowe 96 zł. A 496 zł możesz zamienić na BIDy lub wypłacić przez konto PayPal. Decyzja należy do Ciebie.
Wszelkie środki, zdobyte poprzez Program Partnerski, widoczne są po zalogowaniu w specjalnej zakładce Partner w twoim profilu. Na bieżąco możesz kontrolować swoje dochody i budować za10groszową społeczność. Przystąp do Programu Partnerskiego i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.