Laur Konsumenta Grand Prix 2014 dla Za10groszy.pl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Ogromna radość nas przepełnia, gdyż po raz trzeci Za10groszy.pl zostało wyróżnione Laurem Konsumenta w swojej kategorii produktowej – internetowe serwisy aukcyjne. Od 2012 roku serwis sukcesywnie jest nagradzany, co stawia go wśród najlepszych marek w Polsce.

Jesteśmy z Wami od 2008 roku. Zainteresowanie naszym serwisem stale rośnie. Przyznanie niezwyklej cennej nagrody, jaką jest Laur Konsumenta Grand Prix 2014, to potwierdzenie popularności naszej marki. Wyróżnienie to jest o tyle cenne, gdyż nadawane jest przez klientów markom godnym zaufania.

Ponadto otrzymanie wyróżnienia w tak prestiżowej kategorii, to dla nas wielki zaszczyt. Czujemy ogromną wdzięczność za to, że trud włożony w przygotowanie portalu za10groszy.pl został przez Was doceniony. Dziękujemy za zaufanie i jednocześnie zapewniamy, że na pewno nie “spoczniemy na laurach” i nadal będzie dbać o rozwój serwisu i zadowolenie naszych Użytkowników.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłonienie najciekawszych produktów oraz marek. Natomiast nagroda Laur Konsumenta Grand Prix przyznany jest tym markom, które w ciągu trzech ostaniach lat były honorowane Laurem Konsumenta.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.