„BLOG ROKU 2013” – Konkurs

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Drodzy Blogowicze,  Dla niewtajemniczonych, już 27 lutego br. odbędzie się wielka gala „BLOG ROKU 2013”, której sponsorem jest serwis za10groszy.pl. Podczas tego wydarzenia, jak co roku, nagrodzeni zostaną autorzy blogów (w 10 kategoriach), które wzbudziły największe zainteresowanie wśród internautów. My mamy dla Ciebie dwuosobowe zaproszenie na tę właśnie Galę.  

Oprócz udziału w samej uroczystości, która odbędzie się w dniu 27 lutego br. w Warszawie, zwycięzca naszego konkursu otrzyma 1000 Bidów, zapewnione zakwaterowanie po Gali oraz niezapomnianą przejażdżkę Limuzyną marki Hummer za10groszy.pl. Jeśli chcesz razem z nami spędzić ten ekscytujący wieczór, zapraszamy wzięcia udziału w naszym BLOGOWYM KONKURSIE!

Zasada jest tylko jedna: przekonaj nas, że Ty również posiadasz zdolności pisarskie i potrafisz przyciągać blogowiczów swoimi tekstami. Wyślij nam post Twojego autorstwa, który wzbudzi swoją tematyką (oczywiście związaną z serwisem za10groszy.pl) oraz kreatywnością zainteresowanie redakcji bloga za10groszy.pl.  Na Twój post czekamy od 13 do 23 lutego 2014.  Wysyłając tekst na adres blog@za10groszy.pl, koniecznie wpisz w tytule wiadomości “Konkurs Blog Roku 2013”.  Wyłonienie i ogłoszenie zwycięzcy naszego konkursu nastąpi w dniu 24 lutego na stronie Bloga za10groszy.pl.  Niecierpliwie czekamy na Wasze pierwsze posty i życzymy powodzenia 🙂


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.