Co robię źle?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chcę Wam napisać, że nie mam zupełnie szczęścia! Powiedzcie, co robię źle? Pomóżcie, udzielcie rady! Mając kilkaset bidów, postanowiłam pomnożyć tę sumę i zaczęłam licytować bon 50 zł z pakietem bidów. Widziałam aukcje, które kończyły się po kilku, kilkunastu przebiciach… Niestety nie dla mnie. Ustawiłam automat od samego początku, zaraz potem dołączyły inne automaty. Postawiłam wszystko na jedną kartę.

Wcześniej popełniłam błąd, bo chaotycznie grałam przeskakując z aukcji na aukcję. Teraz postanowiłam grać od początku i iść na całość. Automaty rezygnowały, moja wygrana wydawała się być coraz pewniejsza, ale… dołączył ktoś, kto zadał mi ostateczny cios. Podejrzewam, że obserwował całą aukcję i w jakiś magiczny sposób obliczył zawartość mojego portfela, by zaatakować. Po prostu przeczuwał, że gonię resztkami sił i niebawem padnę.

Ja wiem, że każdy może dołączyć w każdym momencie go gry, ale wiem także, że tak jak i w życiu, tak i w grze powinny obowiązywać pewne zasady. Zasady fair play. Ale tu jesteśmy anonimowi, mamy nicki, nikt nas nie zna, a więc można grać nie fair. Może ktoś to przeczyta i wyciągnie wnioski.

Ale wrócę do finału mojej rozgrywki… Moja gra zakończyła się niestety przegraną. Powiedzcie, czy to zależy od szczęścia czy od umiejętności? Jestem z Wami zaledwie od kilku tygodni, wygrałam tylko raz pakiet z pierwszych promocyjnych bidów. Teraz tylko przegrywam. A może ja po prostu grać nie potrafię? Na pewno każdy z Was ma jakąś strategię, tylko swoją. Każdy z Was na swoje doświadczenia. Wiem, że blog nie służy temu, by odkrywać tajemnice swojej strategii i sukcesów, ale proszę Was o radę. Bardzo jest mi potrzebna każda i za każdą z góry dziękuję. I nie odbierajcie tego proszę jako biadolenia sędziwej baby.

Życzę Wam samych wygranych, dobrej zabawy i… szanujmy się trochę. Powodzenia. Pozdrawiam serdecznie. Z góry dziękuję za wskazówki i rady.

Nowy Gracz z wielkim bagażem lat i życiowego doświadczenia.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.