Przymrużonym okiem patrząc

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wejść do aukcji czy nie? O to jest pytanie. Pewnie wielokrotnie zdarzyła wam się sytuacja, w której palce same “lgnęły” na przycisk „przebij”, bo aż żal było nie spróbować szczęścia. Bez wątpienia jest to działanie impulsywne dodające naszemu życiu odrobinę adrenaliny. Ktoś zapyta: czy warto? Otóż odpowiedź brzmi: „tak”… z małym jednak „ale”.

Za10groszy.pl nie jest naszym miejscem pracy, a więc jeśli ktoś rejestruje się tu tylko z myślą o zarobku, daleko na tym nie zajedzie. Serwis ma służyć przede wszystkim zabawie i oderwaniu się od szarej rzeczywistości. Podniesiona adrenalina, dreszczyk emocji, wyczekiwanie i kombinowanie, jak tu wykiwać rywala, zapewne nie tylko mnie, ale także wielu z was sprawia ogromną radość.

Czy zawsze walka kończy się sukcesem? Oczywiście, że nie… Na koncie mamy czasem więcej aukcji zakończonych niepowodzeniem, nierzadko po zaciętej walce do ostatniego bida. Irytujące? Z pewnością… Dlatego też od jakiegoś czasu traktuję “za10groszy” z przymrużeniem oka. Czerpię z brania udziału w licytacjach nie mniejszą radość niż kiedyś, jednak podchodzę do tego z lekkim dystansem, bo przecież tutaj świat się nie kończy.

Zachowanie zdrowego rozsądku pomaga mi po niepowodzeniu po prostu wylogować się i spróbować szczęścia innym razem. Dzięki stosowaniu tej metody zaoszczędziłam mnóstwo bidów. Nie rozdrabniam się już na kilka aukcji, tylko cierpliwie biorę udział w tej jednej upatrzonej, a co ważniejsze – zielony przycisk “przebij” wciskam tylko mając pewność, że to właśnie w tej aukcji chcę wziąć udział.

Jednak, jak to z kusicielami bywa, a zielony przycisk “przebij” z pewnością do takowych należy, czasami zdarza mi się ulec, bo jak już na początku napisałam….aż żal nie spróbować. Czemu? Bo to tylko rozrywka pozwalająca nam się czasem poczuć jak maklerzy z Wall Street czy wpływowi magnaci “polujący” na dzieła sztuki, a takie oderwanie od rzeczywistości zapewnia nie tylko świetną rozrywkę, ale również poczucie niesamowitej satysfakcji.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.