A może wymiana na BIDy?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jako że BIDów nigdy za wiele, każda metoda na ich zdobycie jest dobra. Z poprzedniego wpisu mogłeś się dowiedzieć, jak opłacić wygraną Aukcję, dziś napiszemy krótko o alternatywie, która pojawia się po wygranej, a dzięki której możesz powiększyć swój stan konta o dodatkowe BIDy. Ponieważ wybór operatora płatności po kliknięciu w „Zapłać” obok wygranej Aukcji to nie wszystko, co zobaczy zwycięzca.

Każdy przedmiot, wygrany w Serwisie za10groszy.pl (w tym również bony i karty podarunkowe) możesz wymienić na BIDy. Procedura jest analogiczna, jak w przypadku, gdy chcesz opłacić wygraną Aukcję.

Zaloguj się do swojego konta i wejdź w zakładkę Moje konto → Aukcje → Wygrałem. Po kliknięciu „Zapłać” obok wygranej Aukcji zobaczysz napis: “Oferta specjalna!” Właśnie tutaj możesz swoją wygraną wymienić na BIDy. Zaproponowana ilość BIDów do wymiany zależy od ceny rynkowej przedmiotu, który wylicytowałeś oraz osiągniętej na licytacji ceny końcowej.

Ponieważ nie ma stałego przelicznika na BIDy, za każdym razem oferta może być inna. To tylko propozycja, z której nie musisz korzystać. Nadal możesz zapłacić za wygraną Aukcję.

Gdy wybierzesz opcję wymiany na BIDy, kliknij „Wymień”. W celu uniknięcia konsekwencji przypadkowego kliknięcia lub pochopnej decyzji, zostaniesz poproszony o potwierdzenie chęci wymiany przedmiotu na BIDy. Po zatwierdzeniu Twoje konto zostanie automatycznie doładowane odpowiednią ilością BIDów. Możesz to sprawdzić od razu w zakładce Historia konta → Zakupy. Pamiętaj, że w momencie, gdy BIDy pojawią się na Twoim koncie, nie będzie już możliwości odwrócenia tego procesu.

Warto nadmienić, że BIDy, otrzymane w ramach tej wymiany, to tzw. BIDy zwrotne, czyli te, które możesz otrzymać z powrotem, gdy skorzystasz z opcji „Kup Teraz”.

Po wymianie wygranej na BIDy oczywiście nie opłacasz już ceny końcowej Aukcji, nie otrzymasz też wygranego przedmiotu, zaś w Twoim profilu, przy Aukcji, którą zamieniłeś na BIDy będzie widniał status „Wymiana”.

Przedmiot więc czy BIDy? Wybór należy do Ciebie :).


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.