To takie ekscytujące!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Mój narzeczony kilka dni temu założył sobie konto w serwisie za10groszy.pl. O jego istnieniu dowiedział się z reklamy telewizyjnej. Na początku przeczytał regulamin i kilka komentarzy. Postanowił, że wykupi sobie pakiet bidów i zacznie licytować.

Sądziłam, że to głupi pomysł, lecz ku mojemu zdziwieniu, okazało się, że jest to wielka szansa na zakup wielu dóbr w bardzo atrakcyjnych cenach. Z punktu widzenia handlowca, na początku nie dowierzałam, że można kupić tyle interesujących produktów w tak niskich cenach. Po paru kalkulacjach i wyliczeniu kosztów, jakie ponoszą osoby licytujące, okazało się, że serwis przynosi korzyści jego Użytkownikom. Aukcji do wyboru jest wiele, dzięki temu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Każda licytacja budzi w człowieku wielkie emocje. Jest to dobry sposób na zabicie nudy, a jednocześnie na wygranie czegoś za niewielkie pieniądze. Mój narzeczony, po dwóch dniach korzystania z serwisu, wygrał trzy atrakcyjne nagrody: maszynkę do golenia i dwa bony Sodexo.

Aby wygrać aukcję, należy opracować swoją własną taktykę i przyglądać się grze przeciwników. Najlepiej jest grać w dni robocze, w weekendy zaś trudno jest coś wygrać w atrakcyjnej cenie, ponieważ wtedy jest dużo osób licytujących. Bardzo podoba mi się, że serwis daje szanse na wygraną dla nowych graczy i umożliwia im licytowanie w aukcjach Debiut. Fajne jest też to, że jeśli komuś nie do końca podoba się wygrana albo walcząc o nią wydał wszystkie swoje bidy, serwis daje możliwość wymiany. Możemy otrzymać wygraną rzecz albo wymienić ją na bidy. Przyglądałam się grze mojego narzeczonego z wielką ciekawością i postanowiłam założyć swoje własne konto w serwisie za10groszy.pl. Na początku chcę wykupić promocyjny pakiet 600 bidów za 45złotych. Zamierzam upolować coś fajnego, bo żeby wygrać trzeba grać, a kto nie próbuje, ten nie wygrywa ! Pozdrawiam i gorąco polecam ten serwis!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.