Białkę rozgrzaliśmy do białości!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Siarczysty dwudziestostopniowy mróz nie przeszkodził nam we wspaniałej zabawie podczas sobotniej aukcji na żywo na szczycie Kotelnicy Białczańskiej! Wręcz przeciwnie! Szusujących tam narciarzy rozgrzały emocje podczas licytacji wspaniałych nagród oraz gorąca herbata od Serwisu za10groszy.pl. Bawiliśmy się wspólnie z telewizją TVN w ramach Projektu Zima. 

Prowadzący aukcję Irek Bieleninik zadbał, by atmosfera była gorąca, a emocje wielkie. W końcu licytowaliśmy rewelacyjne przedmioty, m. in. telewizor i aparat cyfrowy! Czterech szczęśliwców zdobyło cenne nagrody za dosłownie grosze.  Nasz aukcyjny młotek się nie napracował, bo ceny za wylicytowane przedmioty były tak niskie, jak temperatura! 32-calowy telewizor Samsung został sprzedany zaledwie za 2 grosze! Klocki Lego wylicytowano za 16 groszy, smartfon Samsung Galaxy S III trafił w dobre ręce za 41 groszy, a aparat cyfrowy Canon PowerShot sprzedaliśmy jedynie za 30 groszy.

Wszyscy uczestnicy mogli się przekonać, że aukcje w naszym Serwisie to prawdziwy żywioł, nawet przy trzaskającym mrozie! Dziękujemy, że byliście tam z nami!  A jeżeli nie mogliście brać udziału w akcji na żywo w Białce Tatrzańskiej, zobaczcie naszą fotorelację oraz materiał w Dzień Dobry TVN.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.