Początki bywają szczęśliwe

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Na wstępie chciałbym napisać, iż o Serwisie dowiedziałem się od znajomego, który opowiedział mi o stronie, na której bardzo cenne przedmioty można zdobyć za grosze Po chwili zastanowienia, czy dobrze usłyszałem, zapytałem: za grosze? Znajomy odpowiedział: tak za grosze, wykupujesz bidy na przebicia i licytujesz bardzo wartościowe przedmioty. Dodał jeszcze, że to nie jest serwis jak inne portale aukcyjne, który oferuje używane, czasem poniszczone rzeczy, lecz tutaj wszystko jest nowe. Po chwili rozmowa się zakończyła i musiałem wracać do codziennych czynności, gdyż byłem w pracy.

Wieczorem, wracając do domu, przypomniała mi się rozmowa o serwisie, zapamiętałem tylko 10 groszy…  Zasiadłem spokojnie w fotelu, włączyłem laptopa i pierwsze, co wklepałem w przeglądarkę, to 10 groszy. Po chwili ukazała mi się pełna nazwa serwisu, o którym opowiadał kolega: za10groszy.pl. Byłem bardzo zachwycony, kiedy moje oczy ujrzały tyle przedmiotów, które były licytowane i to naprawdę za kilka groszy. Po zaznajomieniu się z Regulaminem, obejrzeniu kilku licytacji i aukcji zakończonych, moje myśli były skierowane w jedną stronę: muszę spróbować. Na drugi dzień, kiedy wychodziłem do pracy, odwiedziłem bank i wykupiłem pakiet bidów. Po powrocie do domu czym prędzej odwiedziłem serwis za10groszy, co stanowiło już regułę po kilku dniach po rejestracji. Po dłuższych obserwacjach nicków, licytacji, zarówno trwających, jak i zakończonych, doszedłem do wniosku, iż trzeba obmyślić jakiś plan działania. Oczywiście nie zabrałem się z marszu za licytację drogich rzeczy, tylko na początek zacząłem od perfum, które wydawały mi się łatwiejsze do wygrania. Początek okazał się bardzo łatwy, przebijanie pamiętam do dziś. 24 przebicia wraz z jednym ustawionym Automatem rywala i po chwili ujrzałem napis “Zakończona”. Wpadłem w euforię i już następnego dnia postanowiłem powalczyć o bon Sodexo wraz z pakietem bidów. Po pierwszej aukcji pozostało mi jeszcze sporo bidów do wykorzystania, więc postanowiłem ustawić na wstępie Automat. Po paru chwilach i ręcznych przebiciach rywali zobaczyłem, iż mój automat jest jedynym, który licytuje na tej aukcji, pomyślałem, że chyba mam szczęście i znów ujrzałem napis “Zakończona”!

Od tamtej chwili uczestniczę regularnie w aukcjach na stronie za10groszy.pl Polecam wszystkim ten Serwis i do zobaczenia przy licytacjach…


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.