Pierwsze kroki w krainie bidów

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Niedawno natknęłam się na stronę za10groszy.pl. To było pierwsze zetknięcie się z serwisem aukcyjnym w moim życiu. Moje serducho po kilku minutach zapikało szybciej. Postanowiłam zarejestrować się, zakupić promocyjny pakiet bidów i rozpocząć polowanie.

Jednakże przed rejestracją zrobiłam coś, co robię zawsze (co robi chyba każdy internauta:)): zaczęłam przeglądać różne fora, na których poruszano temat serwisu za10groszy.pl. Gdzieś przeczytałam, że po wygranej zostanę poproszona o skan dowodu osobistego. W mojej głowie zaczęły się kłębić wątpliwości i obawy. Pomyszkowałam na portalach prawniczych, przeczytałam kilka artykułów dotyczących przetwarzania danych osobowych, doszłam do wniosku, że nic mi nie grozi, uspokoiłam się i postanowiłam działać. Zarejestrowałam się, kupiłam pakiet promocyjny bidów i zaczęłam grę na aukcji „Debiut”. Powinno być łatwo, ale nie było, automaty poszły w ruch, bidy zaczęły ulatywać, niestety nie mogę napisać, że się opłaciło.

Na szczęście nie zniechęciła mnie porażka, choć nabawiłam się awersji do automatów :). Grałam dalej, ale tylko tam, gdzie użytkownicy przebijali ręcznie. Nastąpiła seria sukcesów, wgrana aukcji Debiut, następnie bonu 50 zł, bonu 100zł, pakietu bidów. Ucieszyłam się ogromnie, stwierdziłam, że jest moc, mam szczęście i mogę powalczyć o aparat, na którym bardzo mi zależy. Po tej serii sukcesów moja niechęć do automatów została stłumiona i pełna nadziei oraz optymizmu przystąpiłam do „ataku” na Nikona. Tak straciłam większość bidów, ale nie mogło być inaczej, skoro porwałam się z motyką na słońce :).

Teraz już wiem, że muszę skumulować większą ilość bidów, by grać i mieć duże szanse na wygraną. Wierzę, że przede mną wiele emocjonujących licytacji, niektóre będą wygrane, inne nie, ale każda będzie procentować zdobytym doświadczeniem. Pierwsze kroki w krainie, gdzie można spełniać swoje marzenia, już za mną, teraz nadeszła pora, by kroczyć obraną ścieżką, na której czeka na mnie walka, emocje, ale również rozsądek i cierpliwość :).


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.