Cierpliwość popłaca

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

O serwisie za10groszy.pl dowiedziałem się już jakiś czas temu. Natura skąpca przez dłuższy okres czasu utwierdzała mnie w przekonaniu, że nie mam czego tu szukać, aż tu pewnego dnia… Syn przychodzi i pełen ekscytacji opowiada mi o Waszym serwisie. Namówił mnie, bym chociaż na niego “rzucił okiem”. Jako, że nastają coraz to zimniejsze dni, zaparzyłem sobie kubek pysznej, gorącej herbaty i usiadłem do komputera.

Szybko zagłębiłem się w zasady, pojęcie „bidy” przestało mi być obce. Zakładka doładowania – ciekawa oferta sześciuset bidów za dobrą cenę, parę kliknięć, przelew zrobiony, a magiczne punkciki już na koncie. W tym momencie zaczęła się cała zabawa… Chcąc być nieco sprytniejszym, wszedłem na bloga za10groszy.pl i dowiedziałem się, od czego warto zacząć na początek. Szczególną uwagę zwracałem na aukcje „Debiut” i to właśnie w nie “pakowałem” kolejne bidy. Ustawiłem automat, kliknąłem kilka przebić, a z konta ubyła już połowa moich bidów. Pełen rezygnacji stwierdziłem, że wystarczy na dziś tych emocji. “Innym razem pójdzie lepiej”– pomyślałem.

Wszedłem na bloga za10groszy.pl i dowiedziałem się, od czego warto zacząć na początek. Szczególną uwagę zwracałem na aukcje „Debiut”.


Kolejny ponury dzień. Znów chciałem sprawdzić swoje strategiczne zdolności. Tym razem bardzo rozważnie podchodziłem do aukcji. Kalkulowałem, obserwowałem, przewidywałem. Szybko z godziny 17 zrobiła się 23. “Puściłem” jeszcze kilka bidów na aukcje kończące się w nocy. Następnego dnia, wróciwszy z pracy, otworzyłem pocztę e-mail, a pierwsze, co się “rzuca” w oczy, to wiadomości od serwisu za10groszy.pl, zatytułowane “Wygrałeś!”. Szok i niedowierzanie – to uczucia, które mi wtedy towarzyszyły. 50zł i 200 bidów już moje – cieszyłem się jak dziecko. Wygraną oczywiście przekażę synowi, bo to w końcu dzięki niemu dałem się na to namówić.

Teraz już wiem, że licytacje na Waszym portalu są w 100% prawdziwe, dostarczają mnóstwo pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Polecam gorąco wszystkim tym, którzy nadal pozostają w niepewności. Serdecznie dziękuję za10groszy.pl. Niebawem zabieram się za kolejne aukcje. Pozdrawiam


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.