Awatary na wypasie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jak wiemy, każdy z użytkowników serwisu za10groszy.pl może sobie ustawić awatar. Serwis oferuje bazę kilkudziesięciu obrazków. Możemy ustawić sobie wściekłą pandę, babcię z wałkiem do ciasta czy jajko wielkanocne. Mają one też wpływ na sam przebieg aukcji, ponieważ inaczej traktujemy przeciwnika z ustawionym awatarem, niż tego bez, bo może jest to użytkownik świeży, niedoświadczony.

Inaczej też traktujemy gracza z uśmiechniętą krówką od tego z diabłem, czy rewolwerowcem. Ustawiamy awatary, które odpowiadają Naszemu charakterowi, więc jeśli jesteśmy zawzięci, to nie ustawimy sobie małego kurczaczka, no chyba, że chcemy zmylić przeciwnika.  Przejdę do sedna: proponuję, żeby trochę wzbogacić bazę obrazków dostępnych standardowo dla każdego. Chodzi mi o to, abyśmy mogli sami załadować wybrany przez nas obrazek; czy to nasze zdjęcie, czy zdjęcie bohatera z naszego ulubionego filmu, czy inny dowolny wybrany przez siebie obraz. Gdyby pomysł wypalił, nasz obrazek, który chcemy ustawić jako awatar, musiałby być zaakceptowany przez serwis.

Można by jeszcze zorganizować konkurs, w którym użytkownicy portalu przesyłaliby swoje propozycje awatarów. Zostałyby one dodane do standardowej bazy.   Właśnie takie mnie ostatnio naszło przemyślenie dotyczące awatarków. Jeśli czytasz ten wpis, to napisz w komentarzu, jeżeli ten pomysł Ci się podoba. W awatarach tkwi ukryta moc, pamiętajcie. 
 Pozdrawiam Was – Użytkowników i Szanowną ekipę za10groszy.pl


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.