Strona główna za10groszy.pl – drzwi do przygody!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Każdy użytkownik naszego Serwisu ma do czynienia z naszą stroną główną – za10groszy.pl, zarówno na początku, jak i później. To drzwi do wielkiej przygody i możliwości wygrania świetnych przedmiotów. Nasza strona, w odróżnieniu od innych serwisów, nie mydli oczu zbędnymi hasłami i setkami reklam. Na za10groszy.pl szanujemy Wasz czas, odbywa się przecież tyle licytacji! Dlatego już na stronie głównej wyświetlonych jest kilkadziesiąt aukcji, do których możecie się włączyć od razu. Wystarczy się szybko rozejrzeć, a z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Jeśli jednak na stronie głównej nie znaleźliście odpowiadającej Wam aukcji, to w menu u góry strony, w lewym górnym rogu, jest przycisk „Kategorie”. A tam do wyboru, do koloru, możecie wybierać aukcje z wielu wyszczególnionych kategorii. Są one też wyświetlone w menu poniżej, nad listą aukcji. Jesteście “starymi wyjadaczami”, ale interesują Was tylko nowe licytacje i chcecie być na bieżąco? To właśnie dla Was jest kolejny przycisk w menu głównym – „Nowe aukcje”.

Następny przycisk to „Zakończone aukcje”. To swoiste archiwum, w którym wyświetlone są tysiące losowo wybranych, zakończonych aukcji.

Dla nowych użytkowników i wszystkich ciekawych, jak funkcjonuje nasz Serwis, jest kolejny przycisk: „Jak to działa” – by się przekonać, wystarczy kliknąć.

Ostatni, ale bardzo ważny przycisk to „Pomoc”. Wiedzie on do kompendium wiedzy o Serwisie, a także do Regulaminu i często zadawanych pytań [tzw. FAQ]. Każdemu nowemu użytkownikowi, ale nie tylko im, radzimy, by przygodę z za10groszy.pl rozpocząć, klikając właśnie na „Pomoc”. Dzięki temu korzystanie z serwisu będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

W prawym górnym rogu strony jest zaś miejsce na formalności. Okna logowania na Użytkowników aktywnie korzystających z Serwisu oraz przycisk „Rejestracja” dla tych, którzy pragną dopiero do nich dołączyć. Po zalogowaniu uzyskacie dostęp do innych ważnych informacji, o których napiszemy wkrótce.

W stopce strony, dla Waszej wygody, zgromadziliśmy wszystkie najważniejsze i przydatne linki oraz dokumenty. Chwalimy się także otrzymanymi wyróżnieniami. Wymienione są tam również metody płatności w naszym serwisie. Tu też zapraszamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku. Zapraszamy!

Zdawać by się mogło, że strona główna to w gruncie rzeczy nic ważnego, ale tak naprawdę to dopiero drzwi, za którymi znajduje się najważniejsza zawartość. W naszym Serwisie te drzwi są więc przezroczyste, bo widać przez nie wszystko, co u nas najlepsze.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.