za10groszy.pl – prawdziwe licytacje

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Czym jest aukcja? Sucha definicja mówi nam, że aukcja to rodzaj publicznej sprzedaży, w której nabywcą staje się osoba oferująca najwyższą cenę. Cechą charakterystyczną aukcji jest wielu potencjalnych chętnych na jeden towar. Wielu chętnych, a towar jeden – to gwarantuje gwar, emocje i rywalizację, smak wygranej i gorycz porażki.

Jednym słowem: życie. Dawniej słowo „aukcja” kojarzyło się z eleganckimi wnętrzami, zapachem drewna i skóry, licytatorami w kapeluszach i obsługą w liberiach. Z suchym trzaskiem młotka aukcyjnego. Z dziełami sztuki i przedmiotami, które dziś można zobaczyć prędzej w muzeum, niż na swojej półce. Obecnie „aukcja” kojarzy się częściej z adresem internetowym, niż z londyńskimi adresami największych domów aukcyjnych.

Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą”. Można odnieść wrażenie, że to przysłowie idealnie oddaje ideę aukcji internetowych, trzeba się bowiem nieźle napracować, żeby zaoszczędzić i wzbogacić swój stan posiadania. Serwisy aukcyjne, porównywarki cen – cały internet jest pełen podobnych stron. Jednak, wbrew pozorom, popularne serwisy aukcyjne nie mają wiele wspólnego z tradycyjnymi licytacjami. Przede wszystkim brak im dynamiki, licytować można tygodniami, jeśli sprzedawca ustawił długi czas do zakończenia aukcji. Takie „kanapowe licytacje” niewiele się różnią od kupowania w sklepach internetowych, w których tyle jest napięcia, co w spalonym gniazdku. Takim zakupom brak poczucia bezpośredniej rywalizacji, walki o licytowany przedmiot. Poza tym ceny produktów w takich serwisach nadal nie są tak atrakcyjne, jak byśmy chcieli.

Tymczasem serwis za10groszy.pl oferuje zarówno atrakcyjne ceny towarów, jak i przywraca aukcji tempo i życie. Uderzenia młotka aukcyjnego zastąpił równie nieubłagany zegar, odmierzający czas do podjęcia decyzji o przebiciu. A jest co przebijać! Cena wywoławcza każdego przedmiotu wynosi bowiem 0 zł! A to już zapewnia i rywalizację i emocje. Możesz poczuć się prawie, jak w Christie’s, czy Sotheby’s. Prawie, bo nie wydajesz milionów dolarów na obraz, który posłuży jedynie do wzbudzania zazdrości znajomych, tylko grosze na przydatne i praktyczne towary. W serwisie za10groszy.pl dostajesz więc zalety licytowania, jak w domach aukcyjnych, unikając jednocześnie wydawania pieniędzy na „zbieracze kurzu”.

Zatem licytujmy! Aukcje same się nie wygrają.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.