Bądź aktywny!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pokaż się innym Użytkownikom. Spersonalizuj swój profil.

aktywnosc-1Awatar jest Twoją wizytówką na za10groszy.pl. Możesz wybierać spośród wielu opcji i zmieniać go, kiedy tylko chcesz. Aby wybrać Awatar, wejdź w zakładkę MOJE KONTO → “Mój AWATAR”, wybierz obrazek i kliknij “Ustaw”. Jeśli chcesz zmienić Awatar, kliknij “Wyczyść” i wybierz inny obrazek. Ustawienie Awatara jest bezpłatne.

Podziel się emocjami z innymi uczestnikami Aukcji

aktywnosc-2Za pomocą czatu możesz komunikować się z innymi uczestnikami Aukcji. Swoją wypowiedź możesz wybrać spośród wielu zaproponowanych szablonów. Czat znajdziesz na stronie ze szczegółami Aukcji, pod zdjęciem licytowanego przedmiotu. Każde użycie komunikatu na czacie kosztuje 2 BIDy.

Zrób zdjęcie i pochwal się wygranym na Aukcji przedmiotem!

aktywnosc-3

Komentarz możesz wystawić do każdej wygranej Aukcji z przedmiotem, której nie wymieniłeś na BIDy. Nie możesz wystawić komentarza do Aukcji z pakietami BIDów i Bonami Sodexo. Po dokonaniu zapłaty za przedmiot w zakładce “Wygrałem” (obok wygranej Aukcji) kliknij na przycisk “Komentarz”. Na wystawienie komentarza masz 60 dni od zakończenia Aukcji. Zredaguj treść komentarza i dodaj swoje zdjęcie z wylicytowanym przedmiotem. Dołącz zdjęcie z wylicytowanym przedmiotem nie większe niż 100 kB. Mile widziane będą zdjęcia przedstawiające oprócz przedmiotu również jego Zwycięzcę. Tekst komentarza nie może obrażać innych Użytkowników Serwisu ani naruszać postanowień Regulaminu Dodawania Komentarzy. Bądź uważny, gdyż raz wysłanego komentarza nie będziesz mógł już zmienić. Za każdy opublikowany komentarz otrzymasz w prezencie 200 BIDów.

Pisz posty na Bloga i zgarniaj BIDy w prezencie!

aktywnosc-4Chcesz dowiedzieć się więcej o Serwisie i zapoznać się z poradami, taktykami i komentarzami innych Użytkowników? A może sam chcesz podzielić się z innymi wrażeniami albo opowiedzieć niezwykłą historię związaną z licytacją w naszym Serwisie? Chcesz zaproponować nowy rodzaj Aukcji lub nową funkcjonalność w Serwisie? Odwiedź naszego BLOGa i napisz swój własny post! Każdy opublikowany wpis nagradzamy kodem doładowującym o wartości nawet 500 BIDów!

Bierz udział w naszych konkursach i wygrywaj BIDy

aktywnosc-5Baw się razem z nami! Za10groszy.pl to nie tylko emocjonujące licytacje, ale i wspaniała rozrywka. Biorąc udział w naszych konkursach, możesz zdobywać cenne nagrody i dodatkowe BIDy. Sprawdź nasze najnowsze Konkursy i wygrywaj!

Już teraz weź udział w Konkursie SMS-owym i wygraj nawet 500 BIDów.

 

 


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

9 Komentarze

 1. wygralem aukcje jedna po drugiej czyli 2 bony po 50zl, za zakupy np: hipermarkerty, sklepy sportowe, restauracje itp… w dodatku blyskawiczna wysylka na drugi dzien juz byly u mnie, naprawde goroco polecam aukcje na za10groszy.pl dla kazdego cos sie znajdzie pozdrawiam…

  Odpowiedz
 2. 2 razy wygrałem ale fajnie sie licytowało

  Odpowiedz
 3. witam
  wygrałem po raz pierwszy, a żyję już trochę , spróbuję jeszcze szczęścia w innych aukcjach.
  emocje super.
  pozdrawiam

  Odpowiedz
 4. Witam
  Kompletnie nie rozumiem na czym polega ta licytacja.Opis,wyjaśnienia w zasadzie są bezużyteczne.

  Odpowiedz
 5. Zasady licytowania oraz metody płatności mogłyby być bardziej przejrzyste.

  Odpowiedz
  • Jeżeli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi na Twoje pytania 🙂

   Odpowiedz
 6. Próbowałem ale niestety sie nie udało moze za 3 razem sie uda

  Odpowiedz
 7. Witam
  Nie wiem skąd wziąć bidy, a chcę licytować Pozdro all.

  Odpowiedz
 8. wygrałem dwie aukcje w bardzo krótkim czasie ..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.