Wymiana przedmiotu na BIDy

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chcesz mieć jeszcze więcej BIDów na Koncie? Przygotowaliśmy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę! Wymieniaj wygrane przedmioty na BIDy – to dobra okazja na uzupełnienie stanu Konta!

Aby wymienić wygrany przedmiot na BIDy, wybierz Aukcję i rozpocznij proces płatności. Po kliknięciu na przycisk “Zapłać” zobaczysz propozycję wymiany towaru na BIDy, która została przygotowana specjalnie dla Ciebie. Opcja wymiany przedmiotu na BIDy cieszy się dużą popularnością wśród Zwycięzców naszych Aukcji, dlatego warto się z nią zapoznać i skorzystać z tej oferty.

Liczba przyznanych BIDów uzależniona jest od kilku czynników:

● wartości rynkowej przedmiotu i kosztów wysyłki

● ceny końcowej Aukcji

● liczby BIDów wydanych na licytacji. Dlatego każdą ofertę należy traktować indywidualnie.

Jeśli nasza propozycja wymiany Ci odpowiada, zaakceptuj ją, klikając na przycisk „Wymień”, a jeśli nie jesteś pewien, możesz jeszcze zmienić zdanie i zapłacić za przedmiot.

Wymieniając wygrany przedmiot na BIDy, nie opłacasz ceny końcowej Aukcji ani kosztów wysyłki. Nie otrzymasz też przedmiotu wylicytowanego na Aukcji, nie będziesz też mógł wystawić komentarza. Zyskasz jednak dodatkowe BIDy, które będziesz mógł wykorzystać w trakcie kolejnych licytacji. Nigdy nie wiesz, kiedy przyda Ci się bonusowe doładowanie. Dlaczego z niego nie skorzystać, kiedy nadarza się okazja? Niewykluczone, że pochodzące z wymiany BIDy pomogą Ci w osiągnięciu niejednego zwycięstwa. Na pewno znajdą się Aukcje, podczas których będziesz chciał użyć swoich dodatkowych BIDów.

BIDy pochodzące z wymiany wygranego przedmiotu automatycznie zasilą pulę BIDów zwrotnych na Twoim Koncie.

oferta_specjalna


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

3 Komentarze

 1. jasne! Tylko najpierw trzeba coś wygrać. A nawet do pakietu bidów nie mam szczęścia…

  Odpowiedz
  • Mamy nadzieję, że początkowe porażki Cię nie zniechęcą. Zachęcamy do regularnego czytania naszego bloga. Porady jakie tu znajdziesz powinny pomóc w przełamaniu złej passy. 🙂

   Odpowiedz
 2. wzięłam udział w konkursie sms-owym i ku mojemu zdziwieniu wygrałam 100 bidów. Warto próbować !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.