Limity wygranych Aukcji

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

W Serwisie za10groszy.pl obowiązują limity wygranych Aukcji. Ich celem jest wyrównanie szans na zwycięstwo wszystkim Użytkownikom. Dotyczą one zarówno Aukcji z przedmiotem, jak i Aukcji z pakietem BIDów. Limity zwycięstw pozwalają na uczciwą i równorzędną rywalizację.

Aukcja-z-przedmiotemW ciągu 30 dni, z dokładnością co do godziny (720 godzin), możesz wygrać maksymalnie 5 Aukcji z przedmiotem. Bony Sodexo i Karty Podarunkowe zaliczane są również do przedmiotów. Limit 30 dni jest liczony dla każdej Aukcji osobno, możesz wygrywać Aukcje systematycznie lub wyczerpać cały limit od razu jednego dnia. Strategia licytowania zależy tylko od Ciebie, pamiętaj jednak że po 5 wygranej Aukcji nie będziesz mógł licytować przedmiotów aż do zwolnienia limitu (aż minie 720 godzin od wygrania pierwszej Aukcji). W międzyczasie możesz codziennie licytować na Aukcjach z pakietami BIDów.

Aukcja-z-pakietem-BIDW ciągu jednego dnia (24 godzin) możesz wygrać 1 Aukcję z pakietem BIDów. Jeśli w tym samym czasie bierzesz udział w kilku Aukcjach tego rodzaju, wygranie pierwszej z nich spowoduje blokadę dostępu do pozostałych. Następny raz będziesz mógł licytować na Aukcjach z pakietami BIDów dokładnie po upływie 24 godzin od ostatniego zwycięstwa. Do tego czasu możesz uczestniczyć w Aukcjach z przedmiotem (o ile nie wyczerpałeś wcześniej limitu 5 zwycięstw).

Opcja-Kup-TerazLimitu wygranych Aukcji nie można w żaden sposób zwiększyć. Jednakowe limity obowiązują wszystkich Użytkowników Serwisu. Tylko przedmioty zakupione przez “Kup Teraz” nie wliczają się do limitu wygranych Aukcji.

Aktualny stan limitów możesz sprawdzić po zalogowaniu do Serwisu.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.