Czatuj na Aukcjach

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Czy korzystałeś kiedyś z czatu podczas licytowania? Nie? Pora to zmienić! Czatuj z przeciwnikami i dziel się swoimi aukcyjnymi wrażeniami.

Funkcjonalność ta daje okazję do nawiązania kontaktu z innymi uczestnikami Aukcji. Możesz korzystać z wielu szablonów, które zostały stworzone na potrzeby różnych aukcyjnych okoliczności. Masz do wyboru na przykład: zaczepki, pozdrowienia, żarty, oświadczenia… Do humorystycznej wymiany zdań idealnie nadają się zadymki, wyśmiewki i wyzywki. Przygotowaliśmy też mnóstwo oryginalnych emotikonów, które pokażą, co myślisz w danej chwili.

Czatowanie daje okazję do nawiązania kontaktu z innymi uczestnikami Aukcji.

Dołączenie do czatu, tak samo jak ustawienie Awatara, jest dobrym sposobem na poznanie innych uczestników Aukcji. Ale to nie wszystko… Kto wie, może właśnie na czacie uda ci się odkryć strategię konkurenta? Poza tym rozmowa podczas licytacji na pewno buduje jeszcze większe emocje. Za zaledwie 2 BIDy możesz podzielić się swoimi doświadczeniami lub pogratulować przeciwnikowi wygranej Aukcji.

czatCzatowanie może być też częścią strategii aukcyjnej. Niewykluczone, że umiejętnie dobrane straszaki czy przechwałki skłonią przynajmniej jednego rywala do rezygnacji z przebijania. Jedną z zalet wirtualnej rozmowy jest to, że każdy wpis da się interpretować na różne sposoby. Groźnie brzmiąca zaczepka: Chcesz dużo stracić? No to chodź… może okazać się niewinną pogróżką – Użytkownikowi kończą się BIDy, więc próbuje zniechęcić inne osoby do dalszej rywalizacji. Używając żartu: Kończcie szybko, bo szef idzie, zasugerujesz, że licytujesz w pracy. A odpowiedzią: No, no… pomarzyć dobra rzecz pokażesz swoją determinację i wolę walki.

Czat znajdziesz na każdej Aukcji pod zdjęciem licytowanego towaru. Swoją wypowiedź możesz skierować do wszystkich uczestników licytacji lub tylko do jednego z nich. Skorzystaj z okazji do dodatkowej rozrywki i czatuj z innymi Użytkownikami!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. jak tam leci? czy aukcje się wam udają? zwyciężacie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.