BIDy zwrotne i BIDy bezzwrotne

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Dzięki BIDom możesz dokonywać Przebić na Aukcjach – ręcznie lub za pomocą Automatu i kupować markowe przedmioty za grosze. Wewnętrzna waluta Serwisu dzieli się na BIDy zwrotne i BIDy bezzwrotne. Przeczytaj, czym różnią się BIDy zwrotne od BIDów bezzwrotnych.

Przy każdym przebiciu z Twojego Konta pobierane są BIDy*. Liczba BIDów potrzebna do wykonania jednego przebicia jest zawsze widoczna na przycisku “Przebij” (np. “Przebij x 3”). Aktualny stan Konta zawsze możesz sprawdzić po zalogowaniu. BIDy dzielimy na dwa rodzaje:

BIDy zwrotne:

kupujesz w pakietach w Cenniku
otrzymujesz za wymianę przedmiotu wygranego na Aukcji

To właśnie BIDy zwrotne są pobierane w pierwszej kolejności z Twojego Konta podczas licytacji. Jak sama nazwa wskazuje, BIDy zwrotne można odzyskać. Wystarczy, że skorzystasz z oferty “Kup Teraz”  i wybierzesz opcję ze zwrotem BIDów! Kupujesz przedmiot od razu, a my zwracamy Ci BIDy!

bidekBIDy bezzwrotne:

kupujesz w pakietach na Aukcjach
dostajesz
za komentarz do wygranej Aukcji
wygrywasz w konkursach
otrzymujesz za wpis na bloga

otrzymujesz za zakupy “Kup Teraz”

Te BIDy otrzymujesz bezpośrednio na swoje Konto lub otrzymujesz w postaci kodów doładowujących, które możesz aktywować na stronie Cennika.

* BIDy są jednokrotnego użytku. Niezależnie od tego czy wygrasz Aukcję, czy nie, raz wykorzystane BIDy nie wracają na Twoje Konto (jedynym wyjątkiem jest skorzystanie z “Kup Teraz”). Więcej na ten temat możesz przeczytać w Regulaminie.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

8 Komentarze

 1. dzięki za informacje teraz wszystko jasne 🙂

  Odpowiedz
 2. Tak zdecydowanie teraz już wiem o co chodzi.

  Odpowiedz
 3. dzieki za tyle bezcennych porad

  Odpowiedz
 4. niech ktos mi powie po ludzku,,jezeli kupie przedmiot na aukcji to zaplace za niego licytowana kwote plus te bidy ktorymi licytowalem czy tylko kwote przedmiotu a bidy wracaja na moje konto

  Odpowiedz
  • Użyte BIDy mogą być zwrócone na konto tylko jeśli użyjesz opcji Kup Teraz. W przeciwnym wypadku, na całkowity koszt poniesiony przez wygrywającego składają się: koszt wydanych BIDów, cena końcowa aukcji oraz opłata za przesyłkę.

   Odpowiedz
 5. czyli bidów zwrotnych nie można sobie po prostu kupic

  Odpowiedz
  • Oczywiście, że można! Wszystkie pakiety dostępne w Cenniku składają się w całości bądź w części z BIDów zwrotnych.

   Odpowiedz
 6. Sprawa jest w końcu jasna. Dzięki za wyjaśnienie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.