Awatar to twoja wizytówka

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Awatar to obrazek, dzięki któremu każdy Użytkownik Serwisu za10groszy.pl może spersonalizować swój profil. To nie jest tylko zwykła grafika, ale też nasze odzwierciedlenie w wirtualnym świecie. To, w jaką postać się wcielasz w Serwisie, może mieć naprawdę duże znaczenie…

Awatar to twoja wizytówka na za10groszy.pl, możesz go ustawić i zmieniać w każdym momencie. Do dyspozycji masz kilkadziesiąt różnorodnych propozycji graficznych – żabę, radosnego Meksykanina z gitarą, kotka, policjanta, diabła z widłami, krowę, czarodzieja, supermana i wiele innych.

Awatar, podobnie jak login, może odzwierciedlać cechy twojego charakteru. Może być również zaprzeczeniem tego, jaki tak naprawdę jesteś.

Weź pod uwagę, że wybrany obrazek może mieć znaczenie, w jaki sposób będziesz postrzegany przez innych Użytkowników. Będzie miał wpływ na interakcje między tobą a innymi osobami licytującymi na Aukcji.

Awatar, podobnie jak login, może odzwierciedlać cechy twojego charakteru. Ale jeśli chcesz, może być również zaprzeczeniem tego, jaki tak naprawdę jesteś.

Jesteś nieśmiały i bojaźliwy? Pokaż swoje drugie, nieznane dotąd oblicze! 🙂 Dobrym pomysłem jest wybranie obrazka przedstawiającego groźnego żołnierza lub strzelającego kowboja. Dzięki temu wywołasz respekt u rywali i zapewnisz sobie pozycję osoby pewnej siebie, nieco agresywnej, nieustępliwej i niestroniącej od ryzyka.

Jeśli jesteś wytrawnawatarym licytującym na Aukcjach, ale chcesz stworzyć wrażenie początkującego, wybierz jakiś delikatny i miły Awatar – dziewczynkę z kwiatami, malutkiego chłopca albo słodkiego króliczka. Wtedy może nikt nie domyśli się, jakim jesteś groźnym rywalem…
Może lubisz wnikać w szczegóły, analizować, dociekać? Detektyw to propozycja dla Ciebie! A jeśli jesteś sprytny, przebiegły i potrafisz przechytrzyć przeciwnika, zostań lisem.

A jak ustawić swój Awatar? Zaloguj się i ustaw Awatar ze strony głównej lub wejdź w zakładkę MOJE KONTO → Mój Awatar i ustaw wybrany obrazek. To wszystko! Od tej chwili wybrany obrazek zostanie do Ciebie przypisany. Będzie widoczny za każdym razem, kiedy licytujesz. Możesz go zmieniać w każdym momencie, nawet w czasie trwania Aukcji.

Masz do dyspozycji kilkadziesiąt propozycji, zatem jest w czym wybierać. Każdego dnia możesz być kimś innym. Kreuj swój wizerunek i poprzez Awatar pokaż, jaki jesteś!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.