Powrót po dłuższej nieobecności

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Gdy rejestrowałem się na za10groszy, byłem mocno podekscytowany. Wierzyłem, że nieźle się tu obłowię. Rzeczywistość okazała się być jednak zgoła inna.

Popełniłem wiele błędów nowicjusza, rzucałem się na wszystko z niewielkim tak na prawdę zapasem bidów. Swoją pierwszą porcję bidów zaprzepaściłem licytując dosłownie wszystko. Byłem zły, ale dałem sobie jeszcze jedną szansę. Doładowałem konto i proszę… udało się wygrać Aukcję Debiut, a zaraz potem pakiet bidów. Wtedy uwierzyłem, że jestem sprytniejszy od wszystkich i mogę odtąd wygrać wszystko. Szybko się jednak okazało, że zderzyłem się ze ścianą. Po kolejnych porażkach stwierdziłem, że to koniec mojej przygody z portalem za10groszy.pl. Jednak chwilę wcześniej napisałem post na Bloga, licząc na kilka bidów. Wiadomości zwrotnej niestety długo nie otrzymywałem.  Minęło ponad 3 miesiące, gdy postanowiłem zajrzeć na maila, z którego się rejestrowałem. Ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem wiadomość z potwierdzeniem opublikowania mojego postu, a w niej kod na 250 bidów. Pomyślałem sobie, że to i dużo i mało, ale jak już je mam, to spróbuję. W końcu niczego nie ryzykuję. Akurat do końca zbliżała się aukcja blendera, na którego się czaiłem już wielokrotnie. Postanowiłem zagrać do samego końca, jednak trzymając się pewnej taktyki. I wiecie co?

Udało się! Wygrałem z jednym automatem, a było już blisko końca, bo stać mnie było jeszcze tylko na 9 przebić.  Teraz tylko czekam na dostawę swojego wymarzonego blendera, by móc zrobić sobie pyszny koktajl owocowy. Prawdopodobnie znowu czeka mnie chwila przerwy w licytacjach, ale jestem pewien, że znowu tu wrócę i tym razem powalczę o coś cenniejszego. Warto grać. Nie wolno się tylko zrażać porażkami i rzucać bez sensu na wszystkie przedmioty po kolei. Grając wytrwale i z głową można sobie zrobić wspaniały prezent. Polecam.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.