Dodatkowa możliwość

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chciałam podzielić się z Wami moim spostrzeżeniem, które wynika z doświadczenia, jakie zdobyłam od czasu założenia konta na za10groszy.pl. Podczas rejestracji wszyscy gracze wybierają nawę swojego konta. System automatycznie sprawdza, czy nick jest dostępny i ewentualnie sugeruje inną nazwę.

W trakcie gry zauważyłam, że nazwa gracza odgrywa bardzo dużą rolę podczas licytacji. Jest to uwarunkowane aspektami psychologicznymi. Jeśli gracz posiada groźną nazwę sugerującą, że będzie korzystał z automatów lub taką, która wskazuje, że ma wiele bidów na koncie, to inni gracze szybciej odpuszczają. Jeśli natomiast nazwa gracza wskazuje na to, że jego posiadaczem jest kobieta (tak, jak w moim przypadku) lub nick jest mało groźny, to każdy chętnie stanie z takim użytkownikiem to walki.

Nazwa gracza odgrywa bardzo dużą rolę podczas licytacji. Jest to uwarunkowane aspektami psychologicznymi

Nie pomyślałam o tym zupełnie podczas zakładania konta i teraz bardzo tego żałuję. Na koncie mam sporo bidów, więc nie chce go kasować, aby założyć nowe, a posiadanie dwóch aktywnych kont jednocześnie jest niezgodne z regulaminem serwisu. Co zatem robić? W tym miejscu pojawia się mój pomysł, aby każdy gracz raz na jakiś czas mógł zmieniać nazwę swojego konta. Nie powinno się to wiązać z żadnymi niedogodnościami po stronie za10groszy.pl, ponieważ każdy gracz deklaruje swoje imię, nazwisko oraz adres zameldowania, a dane te są weryfikowane poprzez sprawdzenie skanu dowodu osobistego.

Nazwa gracza nie powinna więc odgrywać żadnego znaczenia w odniesieniu do zachowania bezpieczeństwa i przestrzegania zasad. Zmiana nazwy gracza może być dodatkowo płatna, byle opłata nie zmieniła się w absurdalną kwotę przewyższającą cenę pakietów bidów. Każdy z nas docenia wszelkie zmiany, które zaspokajają nasze potrzeby i świadczą o tym, że serwis chce sprostać naszym potrzebom. Zyskać mogą w ten sposób zarówno klienci, jak i właściciele serwisu. Zalety zobaczy każdy i każdy z pewnością doceni wprowadzenie możliwości zmiany nazwy użytkownika. Trzymam kciuki za wprowadzanie zmian w życie!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.