Gadżety z Za10groszy.pl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Piszę z pytaniem, a zarazem z propozycją na aktywną promocję serwisu za10groszy.pl. Jak wskazuje tytuł, chodzi mi o gadżety związane z serwisem. Z pewnością pracownicy za10groszy.pl posługują się firmowymi długopisami, notesami, podkładkami pod myszkę lub też noszą firmowe smycze. Pomysł polega na tym, żeby użytkownicy również mogli posługiwać się tymi gadżetami. Po pierwsze, bardziej identyfikowali by się z serwisem, a po drugie stanowiliby świetną reklamę. Wyobraźmy sobie sytuację, że w biurze ktoś wyciąga długopis z logo za10groszy.pl. Sama nazwa jest już bardzo chwytliwa, więc z pewnością ktoś zada pytanie: 

„A co to jest to za10groszy.pl?”.

Dalej wiadomości rozejdą się pocztą pantoflową. O to chodzi! Kilku pracowników założy konto, część z nich wygra pierwsza akcję i poleci serwis następnym osobom. Jest to doskonała reklama, za którą nie trzeba płacić wielkich pieniędzy. Jak jednak zająć się dystrybucją gadżetów? Mam na to dwa pomysły. Po pierwsze wysyłajmy kilka gadżetów nowym użytkownikom portalu, którzy dokonają pierwszego zakupu bidów. Nowy gracz poczuje się doceniony oraz chętniej będzie zaglądał na stronę serwisu. Im częściej będzie nas odwiedzał, tym w większej ilości aukcji weźmie udział. Samo oglądanie aukcji, bez brania czynnego udziału, jest mordęgą. Każdego korci, aby podbić stawkę choć kilka razy. Drugi pomysł na dystrybucję, to wysyłka gadżetów wraz z wysyłanymi nagrodami. Dzięki temu nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów wysyłki. Ten pomysł bardzo do mnie przemawia. Miło w paczce od kuriera zobaczyć oprócz wygranego przedmiotu i faktury coś jeszcze – bonus od serwisu, któremu zawdzięczamy wygrany przedmiot. W ten sposób można budować długofalowe relacje. Jeśli chodzi o dokładniejszą listę potencjalnych gadżetów proponuję: smycze, długopisy, notesy, podkładki pod myszki, kubki, koszulki, a nawet cukierki. Reasumując, wysyłajcie nam promocyjne gadżety, a my zrobimy dobrą reklamę serwisowi za10groszy.pl.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

3 Komentarze

  1. To byłoby fajna promocja serwisu…no i oszczędność na reklamie bo przecież takie gadżety są trochę tańsze niż reklama tv…;)

    Odpowiedz
  2. zgadzam się to naprawdę fajny pomysł

    Odpowiedz
  3. Firmowe długopisy to konkrety sposób na promocję marki. A jakie jeszcze gadżety mogą być dobrym wyborem dla firm, które chcą się promować np na targach?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.