Jak tu wygrać

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Otóż w Internecie jest wielu ludzi naiwnych jak ja, tj. myślą sobie “Wygram na pewno to tylko kilka kliknięć, nie mogę przegrać!”. Na początku świeży użytkownik kupuje BID-y, magiczne punkty dzięki którym można brać udział w aukcjach. Następnie bierze udział w aukcji.

Na końcu, co rzadziej się zdarza wygrywa, a częściej – przegrywa! Zatem teraz powiem jak ja poległem: 1. Do wygrania telefon Samsung Solid. Potrzebowałem go, ponieważ mój się popsuł, a serwis nie chce go przyjąć na gwarancję. Daję pierwsze przebicie, później dołączają się inni użytkownicy. Walczę zacięcie, lecz bezmyślnie. Kilka razy stawiam automat, a potem przegrywam. Straciłem około 200/300 BID-ów 2. Słuchawki Sennheiser, daję pierwszy głos, przebijam podbijam i przegrywam. Byłem pewien, że wygram. Najgorsze są te momenty kiedy twój głos jest na szczycie tabeli, ostatnia sekunda i … nie; nie wygrana, automaty. Straciłem około 100 BID-ów. 3. LG Nexus 4, moje marzenie, bo ma największe wsparcie od developerów z XDA Developers ( forum, społeczność o telefonach ) i grupy CyanogenMod (gromada wielu oddzielnych jak i wspólnot developerów modyfikujące oprogramowania telefonów, bazującego na kodzie źródłowym Google’a).

Jak można się domyślić – poniosłem klęskę. Zostało mi 9 BID-ów. Wymagania wygranej: – jeśli chodzi o telefon ok. 500, ale im więcej tym lepiej; TV jakieś 2500/3000 i w górę; jeśli chodzi o inne rzeczy (perfumy, zabawki, AGD) zależy od stopnia zainteresowania, ale jedna zasada obowiązuje zawsze – im więcej BID-ów tym lepiej, – jak już wspomniałem, należy oszacować stopień zainteresowania, – warto sporządzać notatki o wygrywających, limit wygranej wynosi 5 w miesiącu, – coś co pobudza organizm (kawa), – czas. Uczestnictwo w aukcji wymaga stosowania się do kilku istotnych zasad. Jeśli uczestniczysz w aukcji, nie odchodź ( np. do pracy czy ważne spotkanie) oraz staraj się nie dawać oznak zainteresowania np: kiedy dużo ludzi licytuje. Czasem się uda, a czasem nie. Jedno jest pewne, warto zaryzykować.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.