Atlas graczy

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Poddałam obserwacji różne reakcje, jakie udało mi się zauważyć u moich znajomych, którzy korzystają z tego serwisu. Podzieliłam użytkowników na kilka klas. Może uda się wam się w którejś odnaleźć.

1. Choleryk. Generalnie ma zwyczaj optymistycznego rzucania się w wir aukcji i liczenia na zwycięstwo. Jednak jeżeli źle się dzieje, jego optymizm gdzieś znika, a jego miejsce zastępuje dzika wściekłość. Takie osobniki są bardzo drażliwe i potrzebują pobyć samotnie podczas trwania ataku wściekłości. Żeby przypadkiem nie zostać obiektem wyładowania agresji należy choleryka uspokajać lub udawać nieobecnego. Trzeba również pamiętać, że osobom tego typu często “skacze ciśnienie”. Drażliwy w czasie aukcji, wściekły po nieudanych aukcjach, jeszcze kilka godzin po ich zakończeniu potrafi być dalej rozdrażniony. Unikać jak ognia, chyba, że ma wyczerpany miesięczny limit aukcji. Takie osobniki najczęściej grają jak lwy do ostatniego bida, nawet jeżeli mają niewielkie szanse na wygraną. Bywają nadmiernie impulsywne.

2. Niespotykanie Spokojny Człowiek. Ludzie tego typu charakteryzują się stoickim spokojem przy braniu udziału w aukcji. Są niesamowici! nie rusza ich nic, żaden zwrot aukcji, pozostają całkowicie obojętni tak wobec ewentualnej porażki, jak i wygranej. Przez cały czas trwania aukcji zachowując idealnie pokerową twarz.

3. Pesymista z Dna Piekieł. Raczej każdy wie, o jaki typ ludzki tu chodzi. Nic mu się nigdy nie podoba, wiecznie niezadowolony, choćby trafił na wyjątkowo dobrą okazję, nigdy w życiu nie przyzna, że szczęście się do niego uśmiechnęło. Wiecznie naburmuszony jakby przegrał nie bidy, lecz życie.

4. Niepoprawny optymista. Zadowolony zawsze i ze wszystkiego. Nawet, jeżeli nie cieszy się dobrą passą, emanuje dobrym humorem i nadzieją na lepsze aukcje. Choćby zaprzepaścił nie wiadomo ile bidów i tak będzie liczył na szybką poprawę. Wiecznie pozytywny, czy przegrana, czy wygrana. Cieszy się grą. Mam nadzieję, że przynajmniej części z was udało się znaleźć tutaj swoje odpowiedniki:)


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.