Pomysł na konkurs

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam wszystkich. Ostatnio przeglądając serwis za10groszy.pl wpadłem na ciekawy pomysł dotyczący zwiększenia frekwencji użytkowników serwisu. Chodzi mi w tym miejscu o konkursy. Nagrodami jednak nie muszą być wartościowe przedmioty, ponieważ wiązałoby się to z nakładami finansowymi.

O wiele lepszym rozwiązaniem byłby pakiet bidów dla zwycięzców. Zróbmy konkurs, w którym główną nagrodą będą pakiety bidów. Aby wziąć w nim udział udział, należy wyrazić na to chęć poprzez kliknięcie na logo konkursu. Logo będzie pokazywać się jednak kilka razy w ciągu dnia bez żadnej logicznej powtarzalności. Dodatkowo logo będzie się pokazywać zaledwie 15 sekund przed rozpoczęciem losowania. Skąd tak krótki czas? Zabieg ten ma na celu docenienie graczy, którzy aktualnie przebywają w serwisie. Gdybyśmy ustanowili czas 30 minut, to wielce prawdopodobne, że wiele osób odświeżałoby stronę portalu bardzo często z platformy telefonu komórkowego, aby sprawdzić czy logo już się pokazało. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zwiększy się zainteresowanie wielu użytkowników. Serwis niewątpliwie dzięki temu zyska. Użytkownicy którzy chcieliby wziąć udział w konkursie, musieliby z większą częstotliwością przebywać na portal i tym większa pokusa, żeby wziąć udział w jakiejś licytacji. Pojawią się pewnie głosy, że jest już jeden konkurs na pakiety bidów, jest to konkurs sms. Mój pomysł różni się tym, że każdy może wziąć udział w konkursie pod warunkiem, że będzie sporo czasu spędzać na portalu. Proponuję, aby za każdym razem robić losowanie wśród graczy, którzy zdążą aplikować do konkursu w ciągu 15 sekund.

Listę zwycięzców można publikować pod tym samym linkiem co zakończone aukcje. Zmieni się tylko tytuł, zamiast zdjęcia wygranego przedmiotu będzie logo konkursowe, cena 0 złotych i login szczęśliwca. Mam nadzieje, że mój pomysł przypadnie Wam do gustu i rozważycie wszystkie plusy płynące z tego rozwiązania. Jeśli chodzi o graczy to z pewnością nie będzie trzeba ich specjalnie zachęcać aby brali udział w takich akcjach. Pozdrawiam wszystkich, Jan


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.