Zbyt wiele czasu

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami odnośnie czasu do zakończenia aukcji. Zazwyczaj jest to 15 sekund na początku oraz 10 sekund w dalszym etapie licytowania. Często jest to zbyt długi czas oczekiwania, nie dla wszystkich, lecz dla sporej grupy graczy.

Wprowadźmy aukcję, gdzie czas na podjęcie decyzji to 5 sekund. Nie musimy koniecznie rezygnować ze starego sposobu, ale urozmaićmy ten serwis wprowadzając nowe rozwiązania. Tylko w ten sposób portal będzie mógł się nadal rozwijać. Aukcje takie można nazwać Muliti Express. Użytkownicy i tak często czekają do ostatniego momentu na przebicie. Czas niepotrzebnie się wydłuża, a nie każdy z nas ma wystarczająca ilość wolnego czasu aby być cały czas online. Ponadto byłyby to aukcję przeznaczone tylko dla zdecydowanych na zakup danego przedmiotu. Dla uproszczenia i wyrównania szans możemy w takich aukcjach zakazać używania automatów. Licytacja zamieniłaby się w wojnę, nikt nie żałowałby bidów i wszyscy przebijaliby ręcznie., Czego chcieć więcej? Wielu nowych graczy po wygranej aukcji Debiut ma problem z wygraniem kolejnej aukcji. Nie znają jeszcze zasad automatów, napotykają na bardziej doświadczonych zawodników. Ich jedyną bronią jest wielki zapał i ręczne przebijanie bazujące na refleksie i zaciętości. Portal za10groszy.pl traci wielu graczy tylko i wyłącznie przez to, że ludzie zrażają się do automatów.

Nie można z nich zrezygnować całkowicie, ponieważ serwis odnotowałby duże straty finansowe. Ceny przedmiotów były wówczas na o wiele niższym poziomie. My to rozumiemy i w pełni akceptujemy. Świetnie czujemy się na portalu i zależy nam również aby pozostawał on w jak najlepszej kondycji finansowej. Zależy nam również na tym aby rozgrywka była wielowymiarowa, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Aby przekonać się o słuszności rozwiązania, zadajcie każdemu graczowi pytanie. Można to zrobić w prosty sposób, często po zalogowaniu do serwisu wyskakuje jakaś informacja z portalu, dla przykładu „Odwiedź naszego bloga”. Niech tym razem wyskoczy strona z pytaniem „Co sądzisz o takim pomyśle” i użytkownik może zaznaczyć 2 odpowiedzi „Super rozwiązanie” lub „Złe rozwiązanie”.

Nic nikogo nie kosztuje udzielenie odpowiedzi, nie bójcie się pytać ludzi o zdanie. Użytkownicy poczują się docenieni, ponieważ ich zapytano. Jestem przekonana, że wszystkim nam takie zmiany wyjdą na dobre. Rozwijajmy się spełniając nasze wzajemne potrzeby. Pozdrawiam serdecznie, Teresa


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.