Zacznij od obserwacji

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam wszystkich, zwłaszcza tych którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę z za10groszy.pl, gdyż to głównie do was jest skierowany ten artykuł.

 

W aukcjach udział biorę już od kilku miesięcy i uważam, że posiadam już jakieś doświadczenie, którym warto się podzielić. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że każdy, bez wyjątku, nim przystąpi do gry, powinien przez jakiś czas, może to być kilka dni bądź tygodni, obserwować serwis, zwracać uwagę na to, jak wygrywają inni gracze. Polecam na początek skupić się na aukcjach rzeczy mniej wartościowych. Warto robić notatki, pozwala to potem określić, która ze strategii jest najskuteczniejsza, i np. o której godzinie najlepiej grać.  Sam mam sporo wykresów, którymi nieraz się posiłkuję.  Kolejną ważną kwestią jest zapisywanie nicków tak zwanych „starych wyjadaczy”, jeśli widzisz, że ktoś wygrał coś bardzo kosztownego, powiedzmy telewizor, komputer albo drogi aparat fotograficzny i wydał na niego dziesiątki tysięcy bidów, to masz najprawdopodobniej do czynienia ze „starym wyjadaczem”, notatki pozwolą określić, jak często dana osoba wygrywa, o jakie rzeczy najczęściej gra i mniej więcej kiedy jej miesięczny limit się wyczerpuje. Z takimi osobami raczej nie warto zadzierać. Kiedy już założysz konto, kup pakiet 600 bidów za 45zł, jest to najlepsza opcja, i polecam na początek spróbować wygrać aukcję debiut, mogą brać w niej udział użytkownicy którzy jeszcze nic nie wygrali, i Twoje szanse rosną. Polecam na początek grać ręcznie, nie stracisz wiele, a Aukcje Debiut bardzo często kończą się poniżej 10 groszy właśnie bez użycia automatów.

Polecam na początek skupić się na aukcjach rzeczy mniej wartościowych

Kiedy już wygrasz pierwszą aukcję, z wcześniej przygotowanych notatek wybierz przedmiot, który częściej niż inne sprzedawany jest po niskiej cenie, i staraj się go wygrać. A następnie np. wymień na bidy, i tak do momentu aż będziesz w stanie grać o coś konkretniejszego. Postępować możesz oczywiście wedle własnego uznania. Ważną, o ile nie najważniejszą, rzeczą, którą chcę powiedzieć jest to, byś nie bał się grać. Mnie na początku to zgubiło, bałem się ustawiać automat, gdyż nie chciałem nic stracić, tą metodą bardzo ciężko jest cokolwiek wygrać, przynajmniej ja tego szczęścia nie miałem. Jeśli przegrasz nie poddawaj się, nic się nie stało, zawsze możesz spróbować swoich sił pisząc artykuły na bloga, które być może zostaną nagrodzone bidami. Na koniec chciałbym Cię prosić o to, byś wykazał się kulturą, i nie stał tak zwaną „hieną”. Kiedy widzisz że dwóch graczy, walczy od dłuższego czasu i zapewne ich kieszenie są już mocno uszczuplone, a aukcja pewnie niedługo się skończy, nie włączaj się do gry. Serwis co prawda tego nie zabrania, ale nikt z nas nie chciałby, żeby wygrana, o którą tak walczył wpadła w ręce kogoś, kto wykonał zaledwie kilka przebić. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!

 


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.