I tak jestem dumna

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

O serwisie za10groszy.pl dowiedziałam się od mojego chłopaka. Widziałam kilka razy jak licytuje i nie ukrywam, że bardzo mi się to spodobało.

Sama postanowiłam sobie założyć konto, chociaż zdawałam sobie sprawę z tego, że nie będzie łatwo wygrać nie mając kompletnie doświadczenia. Ale jak to mówią, „kto nie ryzykuje ten nic nie ma”. Pierwsze 600 bidów rozeszło się szybciutko, można nawet powiedzieć, że w mgnieniu oka. Nie bałam się ryzykować, brałam czynny udział w aukcjach. Udało mi się wygrać bon 50 zł +200 bidów, które również, tak jak pozostałe, opuściły moje konto.

Dołącz już dziś. Nie zwlekaj tylko zacznij grać bo naprawdę warto.

Musiałam przestać grać. Z niecierpliwością czekałam na swój bonik, który przywędrował do mnie wczoraj. Zrobiłam sobie zdjęcie i wystawiłam komentarz. Ku mojemu dzisiejszemu zdziwieniu, okazało się, że na moje konto wpadło kolejne 200 bidów, pomyślałam sobie? Woow, co za niespodzianka. Byłam bardzo zadowolona.

Jak to oczywiście w moim przypadku bywa, postanowiłam od razu zagrać. Niestety i tym razem się nie udało, ale przecież nie mogę się poddać. W końcu nadzieja umiera ostatnia, tak. Mam nadzieję, że za jakiś czas uda mi się wygrać coś więcej i wtedy powiem wszystkim niedowiarkom „a nie mówiłam”?

Masz już dosyć monotonnego życia, w którym nic się nie dzieje? Lubisz ryzyko i dreszczy adrenaliny? Chcesz wygrać coś o czym od zawsze marzysz? Jesteś odważny i łatwo się nie poddajesz? Dołącz już dziś. Nie zwlekaj tylko zacznij grać bo naprawdę warto.

Wystarczy tylko początkowy wkład, obserwacje i wytrwałość a Twoja wygrana może być w zasięgu ręki. Nawet jeśli Ci się nie uda to nie zrażaj się już od samego początku. Nie wszystko przecież wychodzi od razu. Czasami potrzeba na to trochę czasu. Ja nie żałuję swojej inwestycji i chociaż udało mi się jak na razie wygrać tylko bon to i tak jestem z tego dumna. To moja wygrana, moja „walka” i wspomnienia, których nikt mi nie odbierze.

Powodzenia, Ola


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.