Trzeba naładować akumulatory

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wygrać aukcję w serwisie za10groszy.pl wcale nie jest trudno. Pewnie każdy kto tu trafił, zarejestrował się i kupił pakiet 600 BIDów za 45 zł zdążył się o tym przekonać.

Jest przynajmniej kilka takich przedmiotów do wylicytowania, których 99% zakończonych aukcji kończy się w pułapie 500 zużytych BIDów. Ważne, żeby już na początku nie roztrwonić bezmyślnie tego pakietu, który się posiada, po czym się zniechęcić i rozpowiadać wokoło, że to jakieś oszustwo. Jak ktoś nie zastanawia się i nie myśli o tym w jaki sposób można odnieść sukces, to tylko pozostaje liczyć na cud. Najdziwniejsze w serwisie za10groszy.pl jest to, że i takich tu nie mało.

No bo jak potraktować fakt, że ktoś poświęca 12 BIDów i wygrywa cenny przedmiot, na wygranie którego wcześniej licytujący poświęcili tysiące BIDów. Ale nie o cudach ja tu chciałem napisać. Wśród wielu przedmiotów dostępnych do wylicytowania, są te cenne, które są warte nie 100 zł, nie 500 zł, ale kilka tysięcy.

To jest sprzęt AGD, aparaty, tablety, laptopy, telewizory. Do rywalizacji o te przedmioty warto się wcześnie przygotować, żeby można było przebijać do końca. Niektóre z takich aukcji mogą trwać dobę, dwie doby a czasami nawet i jeszcze dłużej. W takich przypadkach wykorzystanie automatu jest wręcz niezbędne.

Na ustawienie 5000 przebić x3 trzeba zabezpieczyć 15tys. BIDów i wtedy można przy 10s przebiciu oderwać się od aukcji i przespać spokojnie noc.

Najłatwiej byłoby kupić taką ilość BIDów, ale na to trzeba przeznaczyć 1700 zł. Wielu wybiera jednak drogę małych kroków.

A ta, to na pewno aukcje BIDowe, którymi codziennie można ładować swój akumulator BIDowy. Na wszystkich takich wygranych aukcjach, których pakiet nie przekroczy 30 tys. BIDów stracić nie można.

Podczas licytacji przebiciem x6 w każdym kroku przybywa w pakiecie minimum 8 BIDów. Niestety takie aukcje bardzo często mogą się skończyć pakietem tylko kilkuset BIDowym, a po tym jest zawsze przerwa jedną dobę. Więksi gracze do licytacji, które nie przekroczyły 1000 BIDów niechętnie się włączają. Można powiedzieć na szczęście, bo dzięki temu mogą na tym skorzystać ci mniej zasobni. I tak małymi pakietami można porządnie naładować swój akumulator BIDowy.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.